Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép, de azt szokták mondani, hogy elég, ha egy nő ápolt és barátságos, és máris van esélye az ismerkedésre.


Se igénytelen, se megközelíthetetlen és magának való nem vagyok, mégsem tetszem senkinek. Szoktam én is jelzéseket adni, ha szimpatikusnak találok valakit, de a férfiak mintha teljes mértékben ignorálnának. Amikor a barátnőimmel jártunk el szórakozni (még a COVID előtt), akkor is általában én voltam az egyetlen, akivel senki nem akart megismerkedni, beszélgetni. Nekem még munkások se szóltak be az utcán soha, pedig már komolyan úgy érzem, hogy az is dobna az önbizalmamon.


2021. febr. 22. 20:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom.
2021. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Haverilag sok férfi keresi a társaságom, meg szexre is sokan próbálkoznak, utcán is néha megszólítgatnak idegenek, hogy szeretnének megismerni. De valahogy senki nem látja bennem a potenciális TÁRSAT."

Mekkora kamu ez, vagy lényeges dolgot hallgat el előlünk az ilyen "nem kellek senkinek" nőcske. Hiszen itt látjuk hogy akad jelentkező bőven akivel ismerkedhet, de aztán valószínűleg ő szűri ki az összes férfit aki elérhető is lenne. Mi másért is nem fordul komolyra?

Ha nem szeretnek téged annak egyetlen oka van: Te sem tudsz szeretni mást

Ez egy kétirányú utca ám, ahol nem a csodát várni kell, és nem is ráakaszkodni bárkire, hanem ki kell mutatni a saját szimpátiádat is valahogyan. Ha az nincs meg vagy nem mutatod ki, vagy csakis elérhetetlen után futsz, akkor még vonzó nőként sincs sok esélyed, nemhogy csúnyaként.

Ha pedig jól vagy egyedül akkor mi a fenét érdekel hogy kinek kellesz?

2021. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kellenél te is sokaknak, csak ezt nem veszed észre. Talán túl fenn hordod az orrod, messziről látszik rajtad, hogy nagyon durván elküldöd az olyan férfiakat akik neked nem tetszenek vagy tényleg taszító vagy. Ez nem csak a külsőségek miatt lehetséges, előfordulhat, hogy van egy fajta "negatív kivetülésed", ami miatt inkább elkerülnek.

Lehet, hogy nagyon magadba fordulónak látszol, esetleg nehéz veled kommunikálni, furcsán beszélsz, furcsán fogalmazol stb.

Ezek csak tippek, mivel nem ismerlek, de bármelyik lehetséges szerintem.

2021. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12!Miért lenne kamu? Mit hallgatnék el, és főleg miért? Nyilván van valami hiba bennem. A kérdésekben leírtam a tippjeimet. Nem azért tettem fel a kérdést, mert itt keresek társat,hanem, hogy rájöjjek mi lehet a baj. Semmi értelme nem lenne titkolózni egy anonim oldalon. Pont ez a lényeg.

Igen, ezt is leírtam, nagyon válogatós vagyok. De mivel azt tudom, hogy miért utasítok el valakit, azt meg nem, hogy engem miért, az utóbbi érdekel.

De tudok szeretni. Volt is párom, nem erről szól a kérdés.

Attól, mert jól vagyok egyedül, miért ne érdekelhetne, hogy mi miatt van az, hogy bizonyos nőkben a potenciális partnert látják, bennem meg az ágymelegítőt/havert?

#13! Érdekes, de volt olyan, hogy megdöbbentem magamon, hogy pár fotón milyen beképzelt fejem van, pedig pont nem vagyok az, sőt!( Ez csak akkor számít persze, ha élőben is úgy látszom, mert nem vagyok online társkeresőn, tehát élőben mindenki előbb lát, mint képen.) De pont ez az, hogy nem kerülnek el! Írtam, hogy nagyon sokan keresik a társaságom, szívesen barátkoznak velem. Könnyű velem kommunikálni, kivéve annak, aki nekem tetszik, mert olyankor tényleg nyúl vagyok, abba most ne is menjünk bele 😕

Azt viszont cáfolom, hogy bárkit is durván küldenék el. Tök korrektül szoktam.

2021. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14#-esnak válasz 12#-től:

Azt hogy hazudsz mégsem állítom, de messziröl ordít a sztori alapján hogy nem a másik nem hozzádállásával van probléma hanem a tieddel, hiszen találsz férfit ismerkedésre bőséggel, és az a problémád hogy nem epekednek érted!

Nem várhatod el, mert ahhoz hogy epedjenek érted (ami bevallásod szerint is csak egónövelésre kellene neked) neked is oda kéne tenned magadat!

Ha te magad sem igazán keresel társat az ellenkező nemből hogyan várhatod el hogy az ellenkező nem majd a szándékaid (annak hiánya) ellenére is akarjon tőled a szexnél többet is.

Azt kapod az ellenkező nemtől amit magad is nyújtani tudsz, meg amit szeretnél, és nem többet.

Képzeld hogy fullos csajok is képesek odatenni magukat férfiakért, de ha te nem vagy olyan kategória, akkor hiába várod, magától nem igazán fognak özönleni a hódolók, hogy növeljék a te kis egódat. De ez nem is lesz neked baj, hiszen egyedül tök jó, ugye?

2021. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15! Na, ez egy egész korrekt válasz. Én nem gondolom, hogy bárki hozzáállásával baj lenne. Természetesen nem fogom "odatenni" magam egónövelés céljából, mert az a pasik félrevezetése lenne. Nem fogom eljátsszani, hogy érdekel, amikor nem, mert nálam az nem fér bele. Igen jó egyedül. Mint írtam, nem arról van szó, hogy pasit akarok. Megpróbálom konkretizálni: Ha nős/ha rendszeresen szexuális tartalmú megjegyzéseket tesz, akkor egyértelmű, hogy nem kapcsolatban gondolkodik velem.(Az most lényegtelen, hogy én se kapcsolatot, se csak szexet nem akarok vele, a kérdés az, hogy az ő indítékuk miért kizárólag csak szex, minden esetben.) A másik lehetőség, hogy csak haveri kapcsolatot akarnak, tehát ott szexuális célzás sincs. Ugyanakkor rendszeresen keresik a társaságom, szívesen vannak velem, mégse akarnak semmit.( Tőlük én se, de a kérdés még mindig az, hogy ők miért nem.) Másik "kör": Tetszik nekem is, én adok visszajelzést, de ő soha nem lép egyértelműen. Majd miután valakivel összejön (tehát más felé ezek szerint tud lépni), azután egyértelmű szexuális utalást tesz felém, vagy utólag mondja el, hogy amúgy szerelmes volt belém. Köszi, de ez miért nem derült ki? 4. lehetőség: Összejövünk, együtt vagyunk, de mégse vesz komolyan, gyereket nem akar(házasságot én se), de aztán boldog-boldogtalannak gyereket csinál, csak ugye nekem nem, majd évekig/évtizedekig jár a nyakamra, fr.nc se tudja, miért. Érted már? Az a problémám, hogy nem kellek eléggé. Mások meg igen, és nem értem, miért. Erre az nem válasz, hogy na, és? Nekem se kellenének, mert attól még nem tudom megy hogy mitől vagyok ennyire visszataszító. Pedig érdekelne.
2021. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16#

Hogy te miért vagy visszataszító - ha az vagy egyáltalán - azt sem én sem más anonim gyakorizó nem fogja tudni neked megmondani

Nyilván van valami a személyiségedben ami miatt nem bíznak benned (én több nőnél éreztem ezt az igen visszataszító jellemvonást) vagy nem vagy szimpatikus, de nem tudhatom.

Azon viszont hogy sok férfi szexkapcsolatot akar ne csodálkozz, minden valamelyest kinéző nőtől szeretnének ilyet sokan, nem a te hibád ez, természetes dolog, mint ahogy az is hogy elhárítod.

Én viszont úgy gondolom hogy az hogy te semmilyen kapcsolatot nem igazán akarsz, kiüt az arcodra úgymond, és emiatt óvatosabban, vagy épp sehogy nem fognak közeledni hozzád, mert egyrészt nem sok értelme van, másrészt nem túl vonzó női hozzáállás ez.

Csak azt kapod amit vársz.

Örülök hogy segíthettem!

2021. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!