Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem kellek senkinek. Szerintem nem vagyok ronda, és nálam rondább lányoknak is van vagy volt már kapcsolatuk, nekem még egy sem.

Nem értem mi lehet a gond velem, de ha beszélgetek is egy fiúval csak pár napig, max 1-2 hétig érdeklődik aztán eltűnik. Nem vagyok beképzelt, nyomulós, de túl szégyenlős/csendes sem, normálisan elbeszélgetek bárkivel, de mindenki eltűnik egy idő után. Mi lehet a probléma?

Van még így valaki? 19L



2021. jan. 8. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg csak az, hogy eddig nem a megfelelő emberekkel ismerkedtél.
2021. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Ismerkedj velem, de persze itt nem akarsz, ugye?

Fogadjunk.

2021. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

én nem tűnnék el.

(49f)

[link]

2021. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Na az itteni horda mindjárt rácáfol a "nem kellek senkinek"-re. Mondjuk ezeknek minden jó.


Miért van ez veled? Olvassad vissza ezeket a beszélgetéseket. Látszódik bennük, hogy te is érdeklődsz? Indítasz te is beszélgetést? pl. reggel van, hogy "jó reggelt"-et írsz elsőként? Sok lány elköveti azt a hibát,hogy mindig a fiúra vár, hgoy ő kezdeményezzen, de a mi részünkről ez nagyon kiábrándító, mert azt az üzenetet sugallja, hogy nem érdeklődsz, csak kedvességből válaszolsz.


A másik lehetőség, hogy nem jársz társaságba. Meg kell mutatnod magad! Ahogy mondani szokták, menjél petrezselymet árulni. Nem ördögtől való dolog ez. Igenis sminkeld ki magad, vegyél fel szép ruhákat, legyen menő frizurád, stb

2021. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez mind megvan utolsó. Járok társaságba és az is látszik, hogy érdeklődők, egyszerűen a semmiért tűnnek el kb.
2021. jan. 8. 21:59
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
ha van kedved dumálni szolj :)
2021. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
92%

Ismerős szitu, most a gimiben szépen lassan mindenkinek van már valakije, én meg maradtam eddig az örök szingli :D

De igazából véleményem szerint aki szereti és elfogadja önmagát, az látszik is az illetőn, tehát mások is vonzóbbnak fogják látni, nekem ez volt eddig a nagy hülyeségem, az istenért sem tudtam elfogadni, hogy akkora vagyok, mint egy gyerek, nem teljesen lapos a pocim, és még egy csomó baromságom akadt. Visszahúzódó voltam, a suliban csak nyomkodtam a telóm, viszont ebben az online oktatásos időszakban rájöttem, hogy nem is vagyok olyan uncsi, mint amilyennek eddig gondoltam magam xd


Nincs senkim továbbra sem, de jelenleg úgy vagyok vele, hogy úszom az árral, lesz, ami lesz, az életet élvezni kell, egyszer vagyok fiatal, és tök gyorsan elrepül, ha végigsiránkozom a legszebb éveimet. Nekem eddig a fiúzásban a legnagyobb visszatartóerő én magam voltam, túlzottan rágörcsöltem erre az egészre, szinte pánikolva akartam valakit, mert magányosnak éreztem magam, de most úgy érzem, lesz*rom az egészet, csúnyán mondva :D


Ha jön az a nagy ő, úgyis jönni fog, magamat ismerve pedig szerintem pont akkor fogok megbotlani a saját lábamban, csak hogy meglegyen az első benyomás xd


17/L

2021. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
#5: nem tud valaki csak úgy eltűnni. Ehhez az kell, hogy egyikőtök sem keresi a másikat. Nem olyan helyzetet írtál, hgoy te keresed és nem válaszol, mert az megint más és egyértelmű lepattintás.
2021. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
2 hét irkálás vagy 2 hét találkozgatás után unnak rád? Azért nagyon nem mindegy.
2021. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Magadnak kellesz? (Komoly kérdés!!!)
2021. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!