Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet kincset találni 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kincset találni 25-30 éves szüzek között, vagy mind mentális beteg?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 00:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég sértő. Én magamon kívül még 2 szűz nőt ismerek, szintén ritka rondák, mint én is viszont nekik nincs is jó természetük. Én: nyaktól lefelé a testemmel nincsen semmi gond. Tiszta vagyok, ápolt, de visszafogott. Barátságos vagyok, sok haverom van, de szeretni nem kellek.Hogy normális vagyok-e? Ez biztos, mert néhány éve kórházban vizsgáltak, vírusos agyhártyagyulladás miatt, és nem maradt vissza semmi.
2021. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15%

"Én: nyaktól lefelé a testemmel nincsen semmi gond. Tiszta vagyok, ápolt, de visszafogott."


Ebben az esetben nem lehet a fejeddel akkora probléma, hogy emiatt ne kelljél senkinek. Ha gondolod, írj rám, beszélgessünk.

2021. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Betegnek inkább azt nevezném, akit attól mert megdugott valakit, felsőbbrendűbbnek érzi magát a társainál.
2021. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%

#13: Pedig az a baj, hogy ez nem csak a többi férfi, hanem a többi nő szemében is növeli egy férfi értékét.


Van egy nagyon szűk, kívülálló réteg, aki ezt elutasítja. De sajnos a többség nem csak lefekszik az ilyen férfival, hanem még kikéri magának, hogy te milyen alapon mondod meg, hogy ő kivel szexelhet, vagy a még jobb:

- állandóra sosem jönnék vele össze, mert nagyon gáz ember, de most szingli vagyok és vannak szükségleteim.


Ezek után meg ne csodálkozzon senki, ha a férfi evolúció csúcsa manapság az, akivel csak úgy szexelnek a nők anélkül, hogy bármit is tett volna igazán értük.

2021. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
5-ős ezt a baromságot hol tanultad ?
2021. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%
6-os, biztos azért izzad mert, szűz. A nem szüzek köztudottan nem izzadnak.
2021. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%

Mentális beteg és ami nagyon fontos és kimaradt a vallásosság.

Műveltnek gondolja magát és ezért felsőbbrendű.

2021. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem mi köze a szüzességnek a mentális állapothoz ?

Akkor ilyen alapon az olyan emberek mint Ted Bundy, Pol Pot vagy éppen Sztálin nem voltak mentálisan betegek ugye ?


Ugyan embereket öltek, kínoztak meg...de nem érdekes egyik sem volt szűz.

Mert egy ember normalitása kizárólag a szüzességtől függ. Na ja.

Ezt mond el nekik is [link]


Egyébként magyar viszonylatban becslések szerint 30 felet kb a lakosság 2%-a szűz.


Annak az esélye hogy te ebből a rétegből találsz embert aki neked ezt bevallja, vagy éppen neked adná a szüzességét. Konkrétan esélytelen. Felejtsd el.

2021. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként magyar viszonylatban becslések szerint 30 felet kb a lakosság 2%-a szűz."


Ez még így is 130 ezer embert jelent.

2021. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

"Ez még így is 130 ezer embert jelent."


65-t ha csak a kérdező nem biszex és így is országos szinten szétszórva.

2021. márc. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!