Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érjem el,hogy randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el,hogy randira hívjon?

Figyelt kérdés
Munkaügyben megismertem egy férfit, aki nagyon megtetszett nekem. Csak annyit tudok róla,hogy nem rég elvált van gyerekük is. Viszont azt nem tudom azóta van e valakije. Legutóbb egy pár perces megbeszélés helyett egy órát beszélgettünk mindenféléről, utána nagyon boldognak éreztem magam és még szívesen lettem volna a társaságában. Viszont nem érzem azt, hogy felkeltetem volna az érdeklődését irántam. Nem keressük egymást csak ha azzal a projekttel kapcsolatos. Nincs netes elérhetősége. Még egyszer fogunk majd találkozni, mit tegyek? Mit csináljak,hogy fel figyeljen rám? Amúgy csinos vagyok, nőies,külsömmel nincs gond,próbálok sokat mosolyogni, dicsérni őt,érdeklődni iránta ha beszélünk. Nem vagyok valami ügyes a párkapcsolati dolgokban, nem tudok flörtölni és fogalmam nincs mit tegyek. De nagyon szeretném ha randira hívna vagy több időt töltenénk együtt.

2021. febr. 28. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az gondolom nem opció, hogy te hívd el. Akkor inkább a fene megette az egészet, mi?
2021. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mondd meg neki, hogy a kellemes beszélgetéseket folytatnád projekten kívül is, kérdezd meg, mit szól ehhez? És akkor vagy egyetért és elhív randizni, vagy nem.
2021. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félek a kudarctól és ,hogy félre értem a kedves természetét. Nem igazán adta jelét,hogy tetszenék neki. Aki nekem tetszik annak én nem kellek, akinek én tetszek az nekem nem, általában így szokott lenni. Annak ellenére,hogy vékony, csinos, nőies, ápolt vagyok nincsenek igazán oda értem a férfiak, mert túl visszahúzódó vagyok. Legalábbis nem szoktak kezdeményezni nálam. Sokan meg nem értik a környezetemben,hogy miért nincs párom. Nagyon tartok a visszautasitástól. Azt gondolom ha egy felnőtt, intelligens,talpraesett férfi nem hív el, akkor az azért van mert nem akar.
2021. febr. 28. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, még egyszer találkoztok. Tehát ha nemet mond, sem látod többet. Akkor mit veszítesz?
2021. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nyomozd ki valahogy, van-e valakije.


Én csak akkor lépnék, ha meggyőződnék róla, hogy nincs. Vagy még akkor sem.


"Azt gondolom ha egy felnőtt, intelligens,talpraesett férfi nem hív el, akkor az azért van mert nem akar." - ugyanígy gondolom.

2021. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 én is hasonlóan gondolom, de a sajàt példámból tudom, hogy van olyan, hogy az ember nyitott a másik felè, de valahogy nem ezt sugározza kifelé tudattalanul.

Kérdező: lehet, nem is gondolja, hogy bejön neked.

Én tennék egy próbát. Szerintem sokkal jobb legfeljebb elkönyvelni egy esetleges visszautasítást, mintsem azon ràgódni, mikor màr késő, hogy mi lett volna, ha mindent megteszel.

Én eszerint élek, és ezért nem bánok meg semmit.

2021. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bukta. Ki nyomoztam azért vált el, mert összejött valakivel. Szomorú vagyok, de ez van. Jó,hogy nem próbálkoztam be, nagyon ciki lett volna.
2021. márc. 1. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!