Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek pszichológussal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek pszichológussal vagy tartanátok tőle, hogy folyton elemezgetne?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Én speciel pszichiátriai páciens vagyok, és nem ismerkednék pszichológussal, meg úgy általában véve mentálhigiénés területen dolgozóval. Senkiről nincs rossz véleményem, félreértés ne essék, sőt, iszonyatosan hálás vagyok nekik. De nagyon mások vagyunk.
2021. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Pszichológus vagyok és férjezett. Sosem elemeztem a viselkedését.
2021. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Én ismerkednék vele
2021. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Szintén pszichológus vagyok. Sose elemezgetem a vőlegényem, se a családom.
2021. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Pszichológus vagyok. Az órabérem 10000 Ft, trénerként 15000, h.lye lennék ingyen elemezni bárkit :D


Komolyra fordítva szerintem egy normális pszichológus főnyeremény kapcsolatra. Tudunk odafigyelni, meghallgatni, empatikusnak lenni, tudjuk hogy egy fárasztó nap vegen nem a párunk a hibas a hangulatunkért es nem zuditjuk ra a dühünket, ismerjük magunkat, hiszünk a kommunikáció erejében.. legalábbis én és sok ismerősöm így van. Párkapcsolati veszekedesem konkrétan alig volt eletemben, mert mindent meg tudtam beszélni es itt a gyakorin is ahogy olvasgatok a kerdesek minimum fele elkerülhető lenne minimális onismerettel es jobb kommunikacioval. Nyilvan rossz szakember es problémás mindig van koztunk is.


26/F

2021. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nincs megfelelési kényszerem, engem nyugodtan elemezgethet. Vagyok aki vagyok, ha nem tetszik neki, el lehet menni.🤷
2021. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem pont elege lesz a munkájából nap végére, nem fogja otthon még a párját is elemezgetni. Akitől jobban tartanék az a nőgyógyász, nem szeretném hogy egy nehéz nap után hozzám se tudjon érni.
2021. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez inkább előny. Ha már saját magát sikerült kikúrálni, rendbe tennie az embernek.

Ha meg van építő jellegű kritikája, azt is szívesen fogadom.

2021. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék egy pszichológusnak 🙂


16/f🙃

2021. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kutató vagyok, van pszichológusi végzettségem, de több statisztikát és programkódot látok, mint embert. Kurvára nem érdekel, hogy mi járhat a másik fejében, ha ilyesmivel akarnék szórakozni, nem erre a szakirányra jöttem volna. De egyébként a klinikusok is örülnek, ha végre nem kell ilyeneken járatni az agyukat (egy barátom az, ő mesélte).


Egy kutatópszichológus vagy egy szervezetpszichológus egészen más módszerrel dolgozik, többnyire kérdőíveket használ és nem, nem rajongunk annyira az emberekért, hogy turkáljunk a fejükben. Nem is alkalmas a minősítésünk rá. De még egy állatterápiás szakembernek sem feltétlenül.


Fölösleges fosni, sokunk közelebb áll a menedzserhez vagy a programozóhoz, mint egy agyturkászhoz és elhiheted, aki mégis nagybetűs pszichológus, az sem akar túlórázni.

2021. febr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!