Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire kell értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire kell értetek megküzdenie egy fiúnak? Kivel jártok inkább, akivel úgy érzitek, hogy összeilletek vagy aki folyton hajd rátok? (Nyomul, bókol, ajándékokkal halmoz el...)

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és már régóta nem volt barátnőm.

Van aki szerint csak egy hozzám illő lány kell és majd egymásba szeretünk.

De nem rég 1-2 nálam jóval idősebb azt mondta, hogy nagyon meg kellene küzdenem azér aki tetszik.

Kérdeztem mit kellene tennem. Az volt a válasz, hogy folyton bókoljak neki, próbáljak minnél többet beszélgetni vele, kedves lenni, megdícsérni amikor csak tudom. Akár naponta többször is. (Pl: ha reggel megdícsérem a füllbevalóját, akkor du. is meg még utána is megdícsérhetem...)


Nekem ez a folyton bókolás és kedveskedés kicsit megjátszottnak vagy inkább erőltetettnek tűnik. Megjátszani azért nem fogom magam, de tényleg bejön egy lánynak ha többször is megdícsérem? (Úgy értem ha mondjuk őszintén tetszik az új frizurája, akkor dícsérjem meg többször is?) Kicsit ez nekem eröltetettnek tűnik. Amolyan zaklatós nyomulós szerű a dolog.


Bár az is igaz, hogy rég nem volt senkim. Lehet, hogy nekik van igazuk.


Szerintetek lányok?


2021. febr. 14. 18:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, én nő vagyok, de nyugi voltam lány is😉 Szóval, ha őszintén tetszik az új frizurám, fülbevalóm, szoknyám, akármim, dicsérd meg nyugodtan EGYSZER! Ha délelőtt már megdicsérted,eszedbe ne jusson délután is. Rossz hír: Ha nem vagy az esetem, megköszönöm, de nem fogsz jobban érdekelni. Ha viszont tetszem neked, legyél egyértelmű, ne kelljen találgatnom, hogy ez most az, vagy csak mindenkivel kedves vagy stb. Viszont, ha a kiderül, hogy nem viszonzom, ne nyomulj tovább, mert nem fog változni, és még meg is utállak. A nem az NEM. Fogadd el, és lépj tovább!
2021. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de igaza van a 6osnak. Nő vagyok és az elején meg kell hódítani ajándékokkal, programokkal. A nagylelkűség vonzó. Később természetesen viszonozva lesz.
2021. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11-es.

Az a baj, hogy sok lánynál nem egyértelmű, hogy mikor nem és mikor "van esélyed" vagy talán.

Meg mivel nem is volt több tucat barátnőm ezért gondolom én se venném le a kisebb jelekez, célzásokat.

2021. febr. 14. 23:59
 14/18 anonim ***** válasza:

ne nyomulj tovább, mert nem fog változni, és még meg is utállak


Na én ezt megtettem 3 nőnél, mind a 3 feljelentett zaklatásért. Bíróságra jártam, de megbűnhődnek majd.

2021. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A sors megbünteti őket.
2021. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

Elsonek jar a pont.


Nem kell kuzdeni. O mit csinal erted? Semmit, te meg szenvedsz, koltesz ra, meg korbenyalod a padlot es talaaaan beadja a derekat?


Tanacs: az a no, aki nem kolcsonosen erdeklodik irantad, csak elvar toled, de o nem tesz bele a kapcsolatba es jatsza a kiralylanyt, akit le kell nyugoznod, az narcisztikus szenelyiseg. Azert te szenvedhetsz apam, amennyit akarsz. Amint megerzi, hogy te visszavettel a tempobol, mar nem fogsz kelleni.


Kolcsonosseg az alapja egy kapcsolatnak es nem az, hogy o elvar toled dolgokat (kolts, valtoztass, jatszmazik stb).

2021. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16 vagyok.


Es a kedvesseg, dicseret, osszhang nem egyenlo a kuzdessel.


Alap dolog, hogy kedves vagyok, kommunikativ, udvarias.

2021. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

(kolts, valtoztass, jatszmazik stb).


Csak sajnos 100/99 ezt teszi, és mire megtalálnád azt az egyet, aki nem ilyen, addig belefutsz 50 elutasításba meg játszmázásba és belefásulsz az egészbe.

2021. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!