Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire kell értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire kell értetek megküzdenie egy fiúnak? Kivel jártok inkább, akivel úgy érzitek, hogy összeilletek vagy aki folyton hajd rátok? (Nyomul, bókol, ajándékokkal halmoz el...)

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és már régóta nem volt barátnőm.

Van aki szerint csak egy hozzám illő lány kell és majd egymásba szeretünk.

De nem rég 1-2 nálam jóval idősebb azt mondta, hogy nagyon meg kellene küzdenem azér aki tetszik.

Kérdeztem mit kellene tennem. Az volt a válasz, hogy folyton bókoljak neki, próbáljak minnél többet beszélgetni vele, kedves lenni, megdícsérni amikor csak tudom. Akár naponta többször is. (Pl: ha reggel megdícsérem a füllbevalóját, akkor du. is meg még utána is megdícsérhetem...)


Nekem ez a folyton bókolás és kedveskedés kicsit megjátszottnak vagy inkább erőltetettnek tűnik. Megjátszani azért nem fogom magam, de tényleg bejön egy lánynak ha többször is megdícsérem? (Úgy értem ha mondjuk őszintén tetszik az új frizurája, akkor dícsérjem meg többször is?) Kicsit ez nekem eröltetettnek tűnik. Amolyan zaklatós nyomulós szerű a dolog.


Bár az is igaz, hogy rég nem volt senkim. Lehet, hogy nekik van igazuk.


Szerintetek lányok?


2021. febr. 14. 18:34
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
96%
Férfiként egy tanàcs: ahol az elején küzdeni kell, ott nem nyerhetsz, csak tapasztalatot.
2021. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%

a legtobb lanynak ez kell, ez sajnos teny. nem is szamot nekik, hogy a srac amugy tok kozepszeru es nem annyira az esetuk, csak bokolgasspn, dicserje oket, erezhessek magukat jo nonek mellette.


na en abszolut nem ilyen vagyok, valoszinuleg az is kozrejatszik benne, hogy eleve nem vagyok ilyen ‘atlagos’ lany, es a ferfiak, akikhez vonzodtam, sem atlagos ferfiak. tehat nyilvan mondtak/mondanak kedved dolgokat neha, de nem ebbol all a kommunikacionk nagyresze. nem is varom el, higy folyamatosan az egom legyezgessek, nyilvan jol esik egy-egy bok, de pont attol lesz ertekes, hogy tudom, hogy nem bokolnak minden jott-ment semmilyen nonek es nem azzal akarnak manipulalni, hogy szavakkal fenyesre myalodassak az egom (aztan meg tettekkel jol atbsznak). aki allandoan dicserget, az hiteltelen lesz, nem lehet komolyan venni. sokkal inkabb keves, de oszinte kedveskedes, mint allando, de unalmas, eroltetett es hiteltelen.

2021. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarok tartós kapcsolatot és a nem tartósat is átgondolom, ezért eléggé meg kell küzdenie.
2021. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, szerintem nagyon jól érzed. Az tök jó, ha megdícséri valaki a fülbevalóm, frizurám, az jól esik, de ha egy napon belül többször jön vele, akkor az már nem kedves lesz, hanem kínos. Főleg, ha tényleg nem érzed jónak, csak csinálod, mert mások szerint ezt kell.


Amúgy nem árt, ha a lány tudtára adod az érdeklődésed ilyen módon (mármint kedveskedsz neki, bókolsz), de az baromi kellemetlen, amikor folyamatosan mást se csinálsz vele. És amúgy nyilván ha két lehetőségem van, akik közül az egyik pasival szuperül összeillünk a másik meg csak nyomul végeláthatatlanul, akkor értelemszerűen nem az utóbbival fogok összeállni. Aki veled akar lenni, azért ha tenni is kell, nem kell hónapokig naponta 500x bókolgatni meg tudomisén mit csinálni, akin meg azt érzed, hogy ez az elvárás, az nem akar veled lenni, csak jót tesz az önérzetének, hogy folyton dícséred meg figyelsz rá.


Az biztos, hogy ha megjátszod magad, abból sikered nem lesz. Tegyél úgy, ahogyan szerinted jó, és hidd el, lesz lány, aki magadért fog szeretni. Az neked se jó, ha az udvarlás ideje alatt "beeteted" a csajt, hogy te ilyen dícsérgetős vagy, aztán amikor összejöttök, akkor ebből visszaveszel, mert amúgy neked ez nem stílusod, akkor ő tök jogosan érezhetné azt, hogy most már készpénznek veszed és azért nem bókolsz neki annyit. Azt mindig tartsd észben, hogy amit az udvarlás alatt hozol, azt várja majd a másik a kapcsolat alatt is, többé-kevésbé stabilan.

2021. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

Férfiként egy tanàcs: ahol az elején küzdeni kell, ott nem nyerhetsz, csak tapasztalatot.


Márpedig ha átlag pasi vagy (ha ronda akkor esélytelen) akkor rommá kell küzdened magad, mert még a legutolsó éppencsak elfogadható munkanélküli, alkoholista nőnél is tucat pasi próbálkozik (láttam). Ja és nem alkoholista munkanélküli Jóskák, ez a bökkenő.

2021. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Bókolás, ajándékok, vigyen programokra, ő fizessen mindent az elején.
2021. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

Nőktől ne kérj tanácsot csajozásra. Nem őket fikázom, hanem csak szimplán nem tudják, mire van szükségük tudatalatt. Inkább azt mondják, ami egyértelműnek tűnik.


[link]

2021. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Inkább azt mondják, amit elvárnak, hogy mondjanak *
2021. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes hozzászólóval kell egyetértenem.

Ha egy csajnál "erőlködnöd", nyomulnod kell, abból 99% eséllyel nem lesz semmi, maximum beadja a derekát és racionális érvek miatt - pl.: van pénzed, lakásod, kocsid stb - lenne veled, de nem őszintén, szerelemből.

A lényeg, hogy a csajnak kel ltéged észrevennie, elsőként neki kell, hogy tetszél. Persze neked szükséges az, hogy bókolj neki, megdicsérd. elvidd randizni, meghívd valamire stb., de valójában ekkorra már rég eldőlt, hogy összejön veled, nem emiatt fog, hanem mert alapból is tetszel neki, minden körítés nélkül. Amik azért kellenek, mert tesztként szolgálnak és mondhatni társadalmi elvárások, hiszen ha két pillantás után már járnátok, elég furcsán nézne a többség.

Ezért nagyrészt csak szerencsén múlik egy párkapcsolat, hogy jókor legyél jó helyen, jó társaságban ÉS állapotban!

2021. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Direkt nőktől kértem tanácsot!

Pont azért mert sok férfi csak lefikázza őket, hogy nem tudnak semmit.


De azt csak tudják, hogy akivel járnak vagy valaha is összejöttek az mennyire nyomolt nálok?!

Ezt a hülye is tudja!


NŐK válaszát várom!

Köszi

2021. febr. 14. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!