Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet egy lányt ajándékokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy lányt ajándékokkal "elhalmozni", hogy megkedveljen és belémszeressen? Vagy, hogy legalább felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy lány a cégnél, aki nem olyan rég jött és nagyon tetszik.

Viszonylag ritkán találkozunk csak. Minden nap látom, de csak hetente kb. 1x kell odamennem hozzá valami munkával kapcsolatos dolog miatt.

Nem nagyon beszélgettünk még, de tudja, hogy ki vagyok.

Beszélgetni sajnos nem tudok vele, mert egyrészt azonnal szól az egyik vezető. (Ha ő nem akkor a másik...)

Meg elég félénk is vagyok.

Meghívni meg most a lezárás miatt még egy béna cukrászdába se tudom. :(


Arra gondoltam, hogy most jön a karácsony és vennék neki mondjk egy bombont vagy valmi hasonlót. Csak 1-2 ezret forint értékben, hogy legyen rólam egy pozitív benyomása.

Aztán január, február lenne a névnapja és szülinapja, akkor is vennék neki ezt-azt.


Szerintetek ez így jó ötlet vagy nem?

Ha esetleg nem, akkor miért nem?


Fiúktól tapasztalatot, lányoktól meg véleményt várok, hogy ti, hogy reagálnátok. Jó ötlet?


Köszi előre is a válaszokat.


2020. dec. 16. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Kezdésnek jó,de ne vidd túlzásba az ajándékokat.
2020. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
56%

Nem. Az önérzetesebb fajta azt làtja benne, h meg akarod vàsàrolni.


A lehúzósabbja meg persze, "megkedvel".

2020. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg gáz, ha nem is beszéltetek még normálisan. Én inkább megijednék ettől.
2020. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én nem örülnék neki. Kolléga, nem beszélek vele kizárólag munkahelyi dolgokról. Nekem kisé creepy lenne ha ajándékokkal kezdene bombázni még mielőtt két személyes jellegű szót is beszéltünk volna. N
2020. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén szólva én nem örülnék neki. Nagyon kínos ajándékot kapni olyantól, akivel gyakorlatilag semmilyen kapcsolatod nincs.

Kedveskedj vele, de ennél sokkal könnyedebb módokon. Ha látod, hogy segítségre szorul ajánld fel neki, hogy segítesz, vagy hívd meg a munkahelyeteken valamire vagy csak beszélgess vele, mert amíg még egy komolyabb, hosszabb beszélgetésetek sem volt, mit vársz?

Senki nem fog csak azért még megkedvelni sem, mert veszel neki dolgokat. Szerintem az egész kínos elképzelés, és csak nyomulósnak fogsz tűnni.

24/L

2020. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2020. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
előbb hozd fel magad érzelmi intelligenciából. dolgozó felnőttként általában már látnia kéne az embernek, hogy ajándékokkal való elhalmozástól nem fogja a másik megkedvelni (elijeszteni annál inkább). az ajándékozáshoz kell egyrészt egy bizonyos szintű viszony másrészt lehetőleg kölcsönös hajlandóság az ajándékozásra.
2020. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Butaság lenne a semmilyen beszélgetésre ajándékokat venni bárkinek. Nekem volt olyan kollégám, akiről mást már nem lehetett belemagyarázni, hogy szolgáltatásokért cserébe akar nekem mindenfélét adni. Nem fogadtam el az elejétől, utána meg én voltam a rossz, hogy "de jó szívből adja".

Biztos munka előtt, vagy után van lehetőséged valamennyire beszélgetni vele. Ha jól érzitek magatokat együtt, és már nagyon jóban vagytok, maximum akkor érdemes ajándékozgatni. Mert nem is ismered, csak amennyit látsz belőle. Higgy nekem, látszatra én is nagyon cuki vagyok. Aztán nem.

2020. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Munkaügyben szoktak beszélni, szóval nincs abban semmi rossz, ha egy bon-bon-t ad a segítőkészségéért, és egy forró csokoládéra meghívhatja randira egy sarki bolt automatánál, ha cukrászda nincs, boltba attól süteményt tudnak venni, mert van olyan bolt ahol a forró csokoládé mellé süteményre is meghívhatja, aztán séta közben elmajszolják.


Szerintem nem necces, csak tényleg figyeljen oda, hogy ne millió ajándékot vegyen neki így ismeretlenül, de kollegiális gesztusként, mert nagyon kedvesen segített így karácsonykor megköszöni egy bon-bonnal, utána meghívja randira a sarki boltba ahol az automata tud adni forró csokoládét és a boltba meg süteményt is.

2020. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

"Az önérzetesebb fajta azt làtja benne, h meg akarod vàsàrolni."


Egy doboz bonbonnal? 😊😊😅

Viszont kellemetlen lehet neki, ha O semmit nem akar tőled és más kollégákat nem köszöntész fel.

2020. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!