Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randin mennyire jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mennyire jó ötlet gombászni elvinni a lányt az erdőbe?

Figyelt kérdés

Apu terepjárójával mennénk a hegyekbe, vinnék neki gumicsizmát is, meg meleg teát termoszban, esőkabátot, és egy kosarat, amiben gyűjthetne gombát, míg beszélgetünk.

Utána elvinném haza és gombapörköltet csinálhatna, miközben bemutatnám anyunak és apunak.

Ők is megkóstolnék mennyire jól tud gombapörköltet csinálni.


2020. nov. 25. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Jó ötlet, de nem első randin.

Arra gondolj, hogy ha nem mennek jól a dolgok, ott vagytok az erdő közepén és nem tud eljönni. Ezért is nem megyünk moziba az első randin.

Az sem jó ötlet, hogy haza vinnéd első randi végén. Ezekkel várjál még.

2020. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Az első részben még benne is lennék, mert egy tök jó program, de aztán rögtön el is veszítettem minden érdeklődésemet. Persze, legyek a szakács, főleg egy kvázi ismeretlennek? Aztán nagy ostobaságra vall már az első randin bemutatni a partnert a szülőknek amikor még nagy az esélye, hogy nem is lesz a folytatás.

21/L

2020. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen jó, kis szerencsével ki is nyírod az egész társaságot.
2020. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tapasztalt gombász vagyok.Mindig elviszem gomba szakértőhöz bevizsgáltatni mielőtt megennénk.Apuék is értenek hozzá.Gombász kézikönyv mindig nálam van, és online is szoktam a gombákról képeket nézni.

Amúgy régóta ismerkedünk, kíváncsi egy ilyen hegyvidéki gombász családra a lány.

2020. nov. 25. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért ő csinálna pörköltet? Nem annak lenne értelme, ha te csinálnál, hogy ezt a részét is megmutasd az életednek?
2020. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Minek vinnéd el a csajt gombászni? Borsodban nem egy olyan nő van akinek a lábujja között meg a szépjében komplett telepet lehetne tenyészteni. És ha te vagy a szerencsés, és felfedezel egy új fajt, akkor elnevezheted.
2020. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 LOL :D
2020. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés k*va jó 😂


Amúgy nekem tetszene, bár nem első randin, de ahogy megfogalmaztad nagyon abszurd 😀

2020. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Többedik randi ha már bízik benned, mert én speciel ismeretlennel nem megyek túrázni se nemhogy túra randizni egyedül mert mi van ha nem olyan és rám támad az erdő közepén. Kinek kiáltsak segítségért a szarvasoknak? Talán segítenek. 🙂


De amúgy jó ötlet ha medve mentes helyen laksz.

2020. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nem nagy szám gombapörköltet készíteni ha jó a lábas kb. Fél óra alatt kész is van.


Előző vagyok.

2020. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!