Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randin mennyire jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mennyire jó ötlet gombászni elvinni a lányt az erdőbe?

Figyelt kérdés

Apu terepjárójával mennénk a hegyekbe, vinnék neki gumicsizmát is, meg meleg teát termoszban, esőkabátot, és egy kosarat, amiben gyűjthetne gombát, míg beszélgetünk.

Utána elvinném haza és gombapörköltet csinálhatna, miközben bemutatnám anyunak és apunak.

Ők is megkóstolnék mennyire jól tud gombapörköltet csinálni.


2020. nov. 25. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

En azonnal tiltanalak mindenhonnan egy ilyen meghivas utan. Nagyon durva.

N

2020. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Viccnek jó. Semmi esetre sem muttanám be elsőre a szüleimnek. Nem elég az első randi amin feszült az ember erre még a szülők is.. És miért ő főzne? Ez valami vizsga lenne?

Összegezve: randi, szülők, főzés hogy leteszteljék a család hogy finomat főz-e. Nagyobb nyomás alá nem is tudnád helyezni a lányt. Ennél egyszerűbbé találj ki.

2020. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben korábban ismerjük egymást, akkor lehet jó. Én pl. szeretem az erdőt, a természetet, főleg így ősszel nagyon szép. De ha alig ismerjük egymást, akkor biztosan nem ülök be a kocsijába és megyek ki vele kettesben az erdőbe...

"Utána elvinném haza és gombapörköltet csinálhatna"

Biztosan nem, én speciel utálom a gombát (enni), és ezért semennyire nem tudok gombapörköltet csinálni.

2020. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, ez trollkérdés... ki a büdös búbűnat főzetne a nővel magának meg a családjának első randin? Ehhez extrán szexisza tuskónak kell lenni. Sőt, normális azért nem is szabadítjuk a családunkat a másikra első randin.


Amúgy maga a gombászás sztem egy helyes randiprogram, de nem első randira, hanem későbbre, amikor már jól ismeritek egymást, és jobban megbízik benned a nő... mert azért egy normális, nem segghülye nő első randira nem száll be egy majdhogynem vadidegen pasi autójába, nem megy el kettesben vele egy erdő közepébe (ahol nagy valószínűséggel sem mozgás, sem elég fény nincs).

2021. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!