Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jó ötlet egy vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet egy vallásos lány vallási vezetőjét megkérni, hogy hozzon össze a lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem kosarazott ki, mivel még nem is próbálkoztam nála. De biztosra szeretnék menni és így hátha valami isteni sugallatnak érezné.
2020. nov. 19. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vallásos" - ez így kicsit nagyon tág fogalom. Létezik vagy 500 vallás. Melyikhez tartozik?


Viszont félelmetes az, hogy mennyire manipulatív vagy. Komolyan, azt akarod elérni, hogy isten akaratának tartsa ezt, tehát becsapod, átvered? Remek kezdés! Ráadásul ez szinte minden vallásban általában instant poklot (vagy annak ottani megfelelőjét) éri, mivel a "rossz" tesz ilyet, a jó nem.


Tisztára, mint az amcsi titkosszolgálat akik Istent akarták kivetíteni a kubaiknak, hogy így üldözzék el Castro-t.

2020. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem hagyd ezeket a szektásokat. Egyik sem normális.
2020. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Németh Sanyi bácsi lehet hogy jó pénzért még segítene is.
2020. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem is szereted, ha így akarod magadhoz "láncolni".
2020. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt nem szeretném elmondani, hogy hova tartozik, nincs szükség vicceskedésre.

De szeretem.

2020. nov. 19. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Szereted, ezért becsapod. Oké.
2020. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És honnan ismered a vallási vezetőjét, vagy ezt hogy képzelted el?
2020. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Személyesen nem ismerem, de tudom, hogy ki ő és felkeresném.
2020. nov. 19. 21:16
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
"Szevasz Peti atya, van ez a csaj akit nagyon szeretnék meg... akarom mondani, szeretem. Annyira töketlen vagyok, hogy ismerkedés helyett már csak egy isteni csodával lenne esélyem."
2020. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Miért pontoztatok le? Ennyi hitgyülis van itt, vagy mi?
2020. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!