Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyért jelenthet problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyért jelenthet problémát az ismerkedés elején, ha az egyik fél még a szüleivel él?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 17:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. Átlagos pasi vagyok, most is ismerkedem nem egy lánnyal. Utasítottam már vissza lányt, aki rám mászott és sorolhatnám.


Csak a nő választ mi? Mond ezt az utolsó randipartneremnek, aki látványos hisztit csinált, mert megmondtam, hogy nem lesz második randi. Erőszakos, nárcisztikus, hisztis típus volt.


Nem kell azt gondolni, hogy minden férfi nem tudja mit keres és csak a te, vagy ti kívánságaitokat lesi 24 órában, csakhogy bevágódjon.


Gondolj, amit akarsz. Ha neked jobb a lelki világod, ha azt hiszed, hogy CSAK te választasz, az a te dolgod.

2021. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Itt most a szép, művelt, intelligens, egzisztenciát teremtett Nőkre gondolok utolsó....

Azokból nem jut olyannak, aki nem egyedül él.

2021. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!