Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a lányoknál?

Figyelt kérdés

Annyit próbálkoztam már, de még sosem láttam még egy kis reményt sem arra hogy barátnőm legyen. Mostanában már kicsit fel is adtam, mert már évek óta próbálkoztam de még sosem volt kapcsolatom. Annyira nincs szerencsém nekem ebben meg a barátkozásban sem.

Pszichológus azt mondta hogy semmi olyan nincs sem a belsőmben sem pedig a külsőmben amivel gond lenne, és ami miatt nem lehetne barátnőm.

Ezen kívűl eléggé félénk vagyok. De tényleg olyan sokat próbálkoztam már hogy valami összejöhetett volna már. Nem akarok örökké egyedül maradni.

Másoknak olyan könnyen megy ez, már fiatal korban is.

24F


2021. febr. 12. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Egy MILF-et keress!
2021. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
0%
Kedves kérdezô! Sportolsz rendszeressen? Ezt azért kérdezem, mert egy izmos kisportolt férfinak mindig van nôje!
2021. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1


Es mi van, ha nem archeologus?



36F incel

2021. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiába mondta a pszichomókus, valami gáz van veled. Vagy, nem forogsz olyan helyeken, ahol lányok is vannak, persze mostanában ez érthető. Fiatalabb koromban, mikor még csajoztam és jártam el szórakozni néha, meg ide-oda, ritkán, de megkörnyékeztek a lányok. Pedig semmi extra nem volt rajtam, meg alacsony is vagyok, kb 170cm. Persze eleinte sokat görcsöltem, hogy jaj, el ne szalaszd, el ne rontsd, mert ha ez a csaj elmegy sose lesz másik. Aztán persze rájöttem, hogy ez nem így van, tudtam a lányokkal lazán beszélgetni, nem is figyeltem, arra hogy jaj, nehogy csúnya szót mondjak, meg nehogy unintelligensnek tűnjek. Egyszerűen magamat adtam.

Én azt tanácsolom, hogy legyél laza, ne éld meg tragédiaként ha elhajtanak, figyeld diszkréten a környezetedet és ha a legkisebb jelét látod, hogy szimpi vagy valakinek, menj oda, szólitsd meg. Persze ne random nőket szólítgass le😃.

Nyugi, a lányok is paráznak, meg idegesek, hogy hú, ott az a srác. De az fontos, hogy legyenek lányok, horgászni is oda megyünk, ahol van hal.

2021. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De mit jelent az, hogy "próbálkoztál"?


Láttam olyan srácot az egyetemnél, aki kb minden harmadik nőhöz odament, mondott valamit.

Kb minden tizedik válaszolt, aztán továbbment, a többi csak kikerülte.


Lehet, hogy ő is úgy érzi, hogy próbálkozott ,100 nőnél.

2021. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!