Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok esélyt egy normál testalkatú de ocsmány férfinak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Én szingli vagyok, kedves tízes, de köszönöm a kristálytiszta éleslátásodról tanúskodó megjegyzést.


Mellesleg, az említett személyek női nem is rosszak, szóval még azt se mondanám, hogy.

2021. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
#10 miért kéne beleképzelnem magam a helyébe? Én sem szépségkirálynőként születtem, de adok magamra, fektetek magamba energiát és nem vagyok egy rinyagép!
2021. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

A hülyére lepontozott 6-os vagyok, aki ezek alapján azt mondja, hogy akkor k*rva sok "ocsmány" ember van kapcsolatban, ha neked ez ezt jelenti.

Nekem az ocsmány=alkesz, akin durván látszik, drogos, extrém túlsúlyos, ápolatlan, büdös, lelkileg egy 0.

2021. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
#6 én sem értem, miért lettél lepontozva, teljesen normális választ adtál. De hát ez a gyakori...
2021. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem vagyok sem túlsúlyos, sem ápolatlan, sem büdös, sem drogos, ahhoz képest bárhol és bárhogyan próbálkozok, mindig azonnal elutasítanak mivel ahogy írtam, létezik egyfajta objektív rondaság is, amikor adhatsz magadra bármennyit (edzés, öltözködés, fodrász, stb) akkor is ronda maradsz, egyszerűen olyanok az adottságaid pl. arcszerkezet.
2021. jan. 31. 10:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát, nem mindegy, kinél próbálkozol. Ha nem vagy egy Alain Delon érdemes nem modellekre pályázni, plusz egy jó személyiség sokat dob. Ahogy egy kegyetlen szar személyiség is le tudja húzni a szép embert is.
2021. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nem modelleknél próbálkoztam.
2021. jan. 31. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!