Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel pótolhatom hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel pótolhatom hogy nem vagyok annyira okos mint ő?

Figyelt kérdés
Korábban is írtam ki kérdést hogy ha viszek könyvet a randira akkor az orvos pasi okosabbnak-e fog gondolni? Megint én vagyok az, holnap lesz a randi és arra jöttem rá hogy én nem tudom behazudni hogy érdekelnek a könyvek mert kicsit se, de testileg meg kívánom nagyon! Ha esetleg orálba próbálkozok az kipótolja hogy nem vagyok olyan értelmiségi mint ő? Köszönöm!

2021. jan. 27. 15:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
97%

az a baj, kinyitod a szadat es mar sut beloled a sotetseg: ‘okosabbnak-e fog’.. helyesen: okosabbnak fog-e. ne eroltesd ezt, csak meg cikibb, ha olyan konyvvel probalsz felvagni, amirol fogalmad sincs, sot mive mivel muveletlen vagy, azt se tudod, milyen konyv szamit jonak.


egyebkent meg egy csomo pasi nem is olvas. ha ennel a ferfinal szempont az esz, igyis ugyis hamar elbuksz, ha pedig csak szexre hajt, akkor tol mindegy.

2021. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
96%
Inkább olvasd el azt a könyvet és a tartalmát a fejedben vidd.
2021. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Írj, hogy milyen volt a randi!
2021. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Irj h lecumiztade
2021. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Összejöttünk :) Nem volt ellenére hogy az irodalom helyett másról legyen szó!
2021. jan. 30. 15:32
 26/34 anonim ***** válasza:
90%
Na megmondtam. Amíg szopsz, leszarják, beszélsz-e egyáltalán.
2021. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
8%
Gratulálok! Remélem boldogok lesztek együtt!!!
2021. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Az első randi után már hivatalosan össze is jöttetek?
2021. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Igen, azóta is itt lakom nála kb.
2021. jan. 30. 16:28
 30/34 anonim ***** válasza:
Mármint tegnap vagy tegnapelőtt óta "nála laksz"?
2021. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!