Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel pótolhatom hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel pótolhatom hogy nem vagyok annyira okos mint ő?

Figyelt kérdés
Korábban is írtam ki kérdést hogy ha viszek könyvet a randira akkor az orvos pasi okosabbnak-e fog gondolni? Megint én vagyok az, holnap lesz a randi és arra jöttem rá hogy én nem tudom behazudni hogy érdekelnek a könyvek mert kicsit se, de testileg meg kívánom nagyon! Ha esetleg orálba próbálkozok az kipótolja hogy nem vagyok olyan értelmiségi mint ő? Köszönöm!

2021. jan. 27. 15:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem a kérdésre, de akkor még te voltál a pasi, nem? XD
2021. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem, én nő vagyok!
2021. jan. 27. 15:13
 3/34 A kérdező kommentje:
2021. jan. 27. 15:14
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Eleve már rosszul kezdődik, ha átverésre akarod alapozni a kapcsolatot.
2021. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%
Hmm én mérnök vagyok, de egyáltalán nem érdekel, hogy mennyit olvasol. Viszont az tetszik, hogy a szexben elég nyíltnak tűnsz... :D
2021. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%
Sztem az oral jo, ha szexi vagy es bevallalos akkor nem fogja erdekelni hogy mennyire vagy "buta"
2021. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Inkább csak könnyűvérűnek fog tartani. Lesz egy jó napja, aztán úgy lepattint, mint a huzat. Esetleg előtte még megdug, és utána pattint le. De komolyan semmiképp se fog venni.
2021. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz lenne könyvet vinni. Meg túlforszirozni a tetszeni, megfelelni akarást. Ezzel el is riaszthatod. Ha tetszel neki, úgyis meg fog ... Nem kell túlparázni. Max dobd ki a melleidet és jól van.
2021. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell kifejezetten okosnak lenned, ha szép vagy és kedves, csak ne legyél feltűnően buta.


Leginkább ne mondj semmit, amihez nem értesz, helyette kérdezz sokat és felületesen.


Olvass el 1-2 cikket (könyv helyett), lehetőleg ne orvosi témában, mondjuk történelemből vagy nyelvészetből vagy ilyesmi és tegyél rôla egy megjegyzést a beszélgetés közben, ha ráharap, akkor 2 mondatban kifejted meg elmondod, ha nem kérdez rá, akkor nem. A lényeg, hogy úgy tűnjön értesz hozzá...


Ha viszont nem megy, akkor ne erőltesd, simán add magad és kérdezz sokat.

2021. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
37%

ne erőltesd, ne beszél semmi komolyról, az csökkenti a libidót. Ha felhoz valami komoly témát, mert kíváncsi mennyire vagy tájékozott, akkor mondd azt:

"ezen sokat lehetne vitatkozni, sok nézőpontból lehet beszélni róla, de inkább beszéljünk ma valami kellemes témáról. Mikor szeretsz szexelni, reggel vagy este?"

2021. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!