Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel pótolhatom hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel pótolhatom hogy nem vagyok annyira okos mint ő?

Figyelt kérdés
Korábban is írtam ki kérdést hogy ha viszek könyvet a randira akkor az orvos pasi okosabbnak-e fog gondolni? Megint én vagyok az, holnap lesz a randi és arra jöttem rá hogy én nem tudom behazudni hogy érdekelnek a könyvek mert kicsit se, de testileg meg kívánom nagyon! Ha esetleg orálba próbálkozok az kipótolja hogy nem vagyok olyan értelmiségi mint ő? Köszönöm!

2021. jan. 27. 15:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a férfiak döntő többsége annyira igénytelen, hogy inkább összejön egy butuska de szép nővel, akit irányíthat, és lehetőleg már az első randik valamelyikén leszpja, mint egy értelmes nővel, akinek vannak céljai, tervei, művelt, de mondjuk kell neki valamennyi ismeretség ahhoz, hogy szexuálisan megnyíljon egy férfinek. Papíron minden pasi az értelmes, erkölcsös nőket szereti, de gyakorlatban VELE hamar feküdj le, VELE legyél bevállalós és nézzél ki jól, nem kell okosnak lenned. Erre nincs igény. Sajnos tapasztalatból mondom.
2021. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
97%
Ha okos not keres, akkor akar kinyomtathatod az egesz intenetet, akkor se fog veled kezdeni. Ha csak megdughatot, akkor meg mindegy, mar revben is vagy.
2021. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
21%
#11 Azért attól, hogy valaki nem erkölcscsősz még lehet okos. ;)
2021. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
11-es ez a szep az egeszben, megtalalni a masikat, akinek az igenye pont te vagy. Ne add fel, vannak normalis ferfiak is, csak rajuk nagy a kereslet.
2021. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Javaslom a Jim szerint a világ sorozatot. Ott is van egy csaj, aki egy dokival jott ossze, és arra izgult :D
2021. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
47%
Ha viszel könyvet, legalabb arrol az egy konyvről legyen fogalmad....meg arrol a műfajrol/írórol
2021. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szükség a könyvre.


Leegyszerűsítem.

Te nem olvasol, de szopsz.

Én olvasok, de nem szopok.


Szerinted melyikünknek van (több) esélye bármelyik férfinél? Na látod.

2021. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
#17-es, az, hogy az első randin nem csinálod egy dolog. Ha viszont soha, az probléma... :D Én egyébként nem értem ezt az első randis szex dolgot... 30-as férfiként is azt mondom, hogy az első 1-2 hónap nyugodtan szólhat a pettingről, egymás megismeréséről akár az ágyban is. :)
2021. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
95%
Minek akarod magadat másnak mutatni? Miért kell hazudni ?
2021. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
18, tudom, hogy probléma, ezért hoztam fel a példát.
2021. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!