Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet-e problémám a betegségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e problémám a betegségemmel a párkeresésben ?

Figyelt kérdés

Nos sokat gondolkodom a témán, hogy mi van ha eljutok valakivel a szexig, és akkor ott kiderülnének a dolgok, stb.


Crohn beteg vagyok 2 éve derült ki, előtte végbéltályogom volt, mütöttek vagy 3x, és ezekből visszamaradt egy igen kellemetlen sipoly, amivel voltam proktológusoknál, visszaküldött a gasztroenterológushoz, aztmondták szedjek gyógyszert elmúlik, de semmi. A Crohn miatt nem akarnak megmüteni tb által sehol, egy magándoki volt aki aztmondta megpróbálná, hozzá még visszamegyek, csak addig kell egy kis pénzt gyüjtenem. Eddig akiknél voltam mind aztmondták hogy nagyon csúnya, bevan gyulladva, valószínüleg lángol a Crohn betegségem, és ezt így mutatja ki, egyébként azóta tapintásra már mintha több sipolyt éreznék.

Ez a sipoly sajnos azzal jár hogy folyamatosan gennyezik a seggem, ezért gézlapot és betétet használok amit az alsógatyámba teszek, tudom ez már ígyis kínos, de mégis jobb mintha foltos lenne a gatyám.

Eddig sosem volt még barátnőm, szüz is vagyok, és legtöbbször úgyérzem sosem lesz.

Sokszor pozitívan állok a párkereséshez, meg milyen jó lesz, lesz barátnőm, és aztán belegondolok hogy ez olyan gusztustalan meg ciki és szar, hogy undorodni fognak tőlem, és nem tudok rendesen szexelni, egy lány se fog tudni szeretni...


Ti hogy gondoljátok ? 23/f



2021. jan. 10. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem titkolod el nem lesz probléma belőle. Nem ciki az, hogy beteg vagy, aki meg így gondolja az jobb, ha lehúzza magát a wc-n.

Édesanyám úgy született, hogy a jobb kézfejére rátekeredett a köldökzsinór míg a méhben volt. Ez azt eredményezte, hogy mire megszületett az kézfej rész elhalt és emiatt amputálni kellett azt. Nem szép látvány, de ettől függetlenül sok barátja volt. Ha belsőre passzolsz a lánnyal akkor nem hiszem, hogy bármi probléma lesz :)

2021. jan. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát ne olyat keress, aki meg akar rakni felcsatolhatóssal vagy kedveli a rimjobot.


Viccet félretéve, mivel férfi vagy sajnos a mai világban minden apró hiba problémát jelent a párkeresésben. Nem mintha a nőknél nem így lenne, csak sokkal hangsúlyosabb, mikor alapból bejönnél mondjuk 3 lánynak és abból mindháromnál kizárod magad vagy alapból bejössz sokszáz férfinak és abból zárod ki magad 10-20-nál.

2021. jan. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Azert a Crohn-betegsegre vonatkozo szigoru dietat is probald betartani. Persze mondani konnyu, nem tudom, hogy oldhato meg.

Hatha akkor idovel jobb allapotba kerulne a sebed is.

En arra utalnek, hogy Crohn-beteg vagyok, tarskereson is probalkoznek. Ezt a reszletet akkor mondanam el, ha mar sikerult randevun szimpatia, vonzalom lenne.

Mivel te vagy a ferfi, esetleg ugy, hogy mar elmondtad, el tudnad kepzelni alsonadragban a szexet? Hiszen szuksegbol ruhaban is szoktak szexelni az emberek, es a not kell teljesen kihamozni a bugyijabol.

Drukkolok a jobbulasert persze.

2021. jan. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A helyedben én esetleg megpróbálnék más Crohn betegekkel ismerkedni, ők ebben a tekintetben talán sokkal toleránsabbak mint egy átlagember, aki nem igazán tudja, mivel jár ez a betegség. Ismerek egy Crohn-os lányt, nagyon csinos és sikeres az élet minden területén, neki a párkeresésben ez nem okozott gondot. Nyilván, tudom neked a sipolyok megnehezítik ezt a dolgot. Én mindenképp elmondanám a helyedben, amikor már olyan viszonyba kerülsz a lánnyal. A #3 pedig jót mond, ha magadon hagyod az alsónadrágot szex közben, lehet kevésbé tűnne fel a gennyezés.
2021. jan. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Én colitises vagyok. Van facebookon IBD betegeknek társkereső, lehet ott lenne érdemes próbálkozni. Mert szerintem, egy ugyanilyen/hasonló betegséggel rendelkező ember, jobban megért minket, mint az akinek még közel sem volt ilyen baja.

25/f

2021. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mindigminden válasza:
74%

Van egy kollégám, Crohn beteg, nyíltan beszél róla.

Fontos tartani szigorúan a diétát, ő ezzel elég jól kordában tartja ezt az egészet, mindig adott időpontban eszik, csak bizonyos ételeket - annyira nem figyeltem, mit és hogyan, megéri szerintem konzultálni egy orvossal.

Párkapcsolati státuszát tekintve házas, gyerekük is van a feleségével, szóval... :)

2021. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%

Szia!

Sokat segíthet a megfelelő táplálkozás is a problémán.Nem próbáltad még leküzdeni a gyulladást természetes alapú gyulladáscsökkentő hatású gyógynövényekkel? Van egy könyvem, amiben arról is ír a doki, hogyan segített gyógynövényekkel Crohn betegen.Ha esetleg érdekel, akkor szívesen beszkennelem azt a pár oldalt, ahol a konkrét tapasztalatokat írja le és elküldöm emailben.

Mielőbbi jobbulást!

2021. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Végbéltályog a nem megfelelő higiéne miatt alakulhatott ki, ugye most már odafigyelsz erre? A többire nem tudok válaszolni.
2021. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!