Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen betegségem lehet?F Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen betegségem lehet?F Nem voltam sose szerelmes /talán oviba/a szex az oké de nekem oda nem kell érzelem.Kötödni se tudok.

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 01:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Kötődési problémák, pszichopátia vagy akár autizmus
2020. jún. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk azért nem ártana leírni hány éves vagy, mert nem mindegy hogy éppen 20 vagy 40.
2020. jún. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
36
2020. jún. 19. 02:05
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Bízni tudsz bárkiben is? Nekem pl. az sem megy. Tuti van ennek valami oka, ha nem lenne, sokan lennénk így.
2020. jún. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Magányos farkas vagyok

Van pár jó barátom.

2020. jún. 19. 02:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha kis korodban ért valami negatív hatás, akkor az a mai napig kihatassal lehet az életedre. Érdemes lenne kezelni ezt.
2020. jún. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kezelni??
2020. jún. 19. 02:29
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van valami kötődési probléma is, de nem lehet, hogy aromantikus vagy?
2020. jún. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tanácsolom, hogy keress fel egy pszichológust. Lehet ugyanis, hogy a helyzeten van esély javítani. Persze az első válaszoló által is említett lelkibetegségek esetén ez szinte lehetetlen, de nem biztos, hogy ennyire súlyos a helyzet; lehet, hogy pszichoterápiával van esély a változásra. Fontos volna legalább fényt deríteni az okokra, hogy tisztán láss, és eszerint rendezd be az életed.
2020. jún. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálam bizalmi problémák vannak a háttérben. Életemben kétszer voltam szerelmes és úgy alakult mindkettő, hogy lassan, fokozatosan, már együtt voltunk, szexeltünk, együtt is éltünk és szépen lassan... És mind a kétszer ugyanúgy pofára estem.


Két elvárásom volt mindig, hűség és őszinteség.

Ezen pszichológus sem tud segíteni, mert abból nem engedek, hogy ha valakinek teljesen átadom magam érzelmileg, attól garanciát várok arra, hogy mindig szeretni fog. De mivel erre nincs lehetőségem, maradok hideg dugógép életem végéig...

2020. jún. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!