Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek van nagyobb esélye párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van nagyobb esélye párt találni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 23:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
7: miért lennék hülye amikor ezen az oldalon titkolhatom, vagy magabiztos, miközben egy anonim oldalon mindenki magabiztos nem? Bár attól még lehet hogy ez is vagyok, de igazából az első lehetőség vagyok a válazthatók közül ha éppen tudni akarod, csak nem akartam befolyásolni a szavazást.
2021. jan. 3. 01:42
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Annak van legnagyobb esélye, aki éli életét, nincs függőben mások véleményétől, hogy bármi ilyet megkérdezve és szavazást indítva ez alapján gondolja el a dolgot.
2021. jan. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Álszent de sportos oke, ha mellé van pénze is akkor jöhet!


23/N

2021. jan. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Írta a magát "23/N" nőnek kiadó férfi.
2021. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
7%
A szenvedêlybetegségből kigyógyulhst valaki anélkül hogy tüske maradna a másikban, ellentetétben a megcsalással. Azt nem magad ellen követed el.
2021. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha férfi az illető, akkor az aki gazdag de hangoztatja hogy a párja egy senki.

Gazdag -> ez sok nőnek kell

Semmi veszi a párját -> van nêhány nő akinek ez tetszik

Tehát mindkettő jó tulajdonság néhány nőnél

2021. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezek kombinációja. Mondjuk sportos és gazdag, mellette kedves, nem arrogáns és nem szenvedélybeteg.
2021. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!