Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig legyek elnéző és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig legyek elnéző és megbocsátó egy olyan pasival szemben aki alkalmanként 1-2 napra szellemesdit játszik (eltűnik) és direkt ignorál engem?!

Figyelt kérdés

Állítólag volt 1 évig börtönben a pasi nem régen (fogalmam sincsen hogy miért!)

Nem élünk együtt.

Mindig megbocsájtok neki, mert sajnálom szegény így meg úgy, biztos rossz volt neki ott, és ezért nagyon elnéző vagyok. Kérdés hogy meddig lehetek elnéző?


2020. dec. 31. 19:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Te nem elnéző vagy hanem balek.Imádom az ilyen eufemizmusokat sőt ez hazugság nem is eufemizmus
2020. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%
A börtönviselt férfiakat sajnálják, csak az inceleket nem.
2021. jan. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Szabadidejében a hozzád hasonló nőket erőszakolja. :)
2021. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
A kérdező nem sajnálja, hogy pasi börtönben volt, hanem imponál neki. Alfahímnek tartja emiatt. Ezért járnak össze szexelni. Amikor a pasi eltűnik akkor meg a másik 2 nőjét dugja. Egyszerű ez.
2021. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Undorító amiket írtok... Marhára nem tetszik hogy ott volt egyáltalán...
2021. jan. 3. 02:31
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

#15: A férfi szemszögéből egy a lényeg. Téged dug.


A többi férfi meg azt látja, hogy lehetsz börtönviselt is és eltűnhetsz napokra is, akkor is van nő, akit dughatsz és rajong érted.


Itt most a te érzéseid másodlagosak, ha a tetteid nincsenek vele összhangban. A puncidat ennek az embernek adod.

2021. jan. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Undorító az, hogy a jó külső/jó duma minden erkölcsöt felülír nálatok és már az sem számít, ha ült az illető. :) Én ettől hányok és már évek óta el is ment a kedvem az egésztől.
2021. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért ült. Nem mindegy ugyanis. Aztán megbeszéled vele ezt a szellemesdit. De én talán nem is foglalkoznék ezzel az alakkal. Ha már ült, akkor le sem állnék vele. Mondjuk én már közelebb vagyok a harminchoz, mint a húszhoz, de te tudod, hogy mit akarsz elhinni és kinek. Ezzel az emberrel Te nem leszel boldog, miben fogadunk?
2021. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én meg szellemlány vagyok. Az eltűnős fajta. De ha valakit szeretek, akkor nem bűnesetek el, meg várom el, hogy a másik értse meg. Inkább én szégyellem magam, és igyekszem stabilan megbízható lenni.
2021. jan. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!