Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik nem zavar hogy ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik nem zavar hogy ma szilveszterkor csomóan szexelni fognak csak ti nem?

Figyelt kérdés
Engem zavar ... :/
2020. dec. 31. 14:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

@26

Na szóval. Mint minden fiatal (férfi vagy nő, egyre megy), úgy 20 éves koromig nekem se járt az eszemben semmi más, mint a szex. Ezt nem tudtam összehozni, hiába akartam ennyi ideig -és természetesen mindmáig-, az azt jelenti, hogy vagy nem tettem érte eleget, vagy a természet, illetve emberek esetében a társadalom nem tart hozzá elegendőnek. És nem is csak a szexhez, hanem ezzel összefüggésben a legfontosabb emberi kapcsolatok egyikéhez, a párkapcsolathoz sem. Márpedig akárhogyan is nézzük, biológiailag az egyetlen lényeges funkciója minden egyes élőlénynek az önfenntartáson kívül semmi más, csak a fajfenntartás. Most vélhetően azzal fogsz te vagy akárki más konktrázni, hogy nem ösztönlények vagyunk, kicsit máshogy működik a dolog; csakhogy, micsoda meglepetés!, a nők is tisztában vannak azzal, hogy ez nem normális dolog (így ennek fényében a te megjátszott értetlenkedésedet sem fogom fel). Rengeteg kérdés van ebben a témakörben, ami valahogy úgy szól, hogy "nők, adnátok esélyt egy 2X/3X éves szűz férfinak?". Szinte minden válaszadó egyöntetűen azt mondta, hogy nem, mert ő nem fog tanítgatni senkit, meg hogy ennyi idősen hogy sikerült ezt összehoznia, és a többi.


Jaaa, valóban. Azt egyik sem írta, hogy szégyenteli dolog, csak azt, hogy esze ágában se lenne összejönni vele és amint kiderülne, úgy szaladna el, hogy a föld is porzana utána. Valóban, ez így teljesen más. Nekem viszont hadd legyen már szégyenteljes az, hogy bármikor, amikor ez a téma szóba kerül, hazudoznom kelljen - mert hogy nem mondom el senkinek egy anonim netes felületen kívül, hogy szűz vagyok, az is tuti biztos.

2021. jan. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ez érdekes én 20 éves koromig nem igazán gondoltam rá, bnőm se volt. Pár évre rá vesztettem el. A csaj nem hitte el h szűz vagyok mert jól csinàltam. De akkor se igazán élveztem. A lenyeg h nem feltetlen fog feltűnni, h szűz vagy, a kapcsolatok meg amugyis hazugságra epülnek. En demiszexuális vagyok és se nem híresség se nem a társaság közepe ezért nem lesz senkim már. Na mindegy szóval nyugodtan hazudj, az igazsággal maximum csak zsarolnának.
2021. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

30

Feltettek egy szex-el kapcsolatos kérdést egy fórumon, én meg válaszoltam rá, nem értem mi ezzel a problémád, bizonyára a logikám hiánya okozza, mert tényleg nem értem hogy jön ide a válaszod :D

Nem értem hogy jön ide strichelés meg hasonlók.

Arra utaltam, hogy nem tudom őket senkire hagyni, az ég egy adta világon senkim nincs, idegen bébiszitterre meg nem fogom hagyni őket azért, hogy elmenjek randizgatni.

2021. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
#33: Szerintem a válaszoló arra gondolhatott, hogy a szexet egy nő ha akarja, bármikor meg tudja oldani. Elutazni egy wellness hétvégére vagy egy hétre nyaralni párkapcsolatban már nehezebb. De a szex... És te erre élezted ki a dolgokat a 14-es válaszodban, miszerint neked milyen nehéz, hogy még szexelni sincs lehetőséged.
2021. jan. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Attól még én is dugtam
2021. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Csak a saját sebeitek nyalogatásával vagytok elfoglalva. Így nem lesz párotok soha.
2021. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!