Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik nem zavar hogy ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik nem zavar hogy ma szilveszterkor csomóan szexelni fognak csak ti nem?

Figyelt kérdés
Engem zavar ... :/
2020. dec. 31. 14:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%
Nem az zavar, hogy ma nem, hanem hogy kb még olyan 12-13 évig nem, ez sokkal rémísztőbb :D
2020. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
59%

11: Miért, mi lesz a 12-13 év letelte után, hogy akkor már igen?

(1-es voltam, fél év múlva 30, én már nem hiszem, hogy ha eddig sem kellettem, akkor még bármikor az életben fogok...)

2020. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%
Egy kicsit de. De van vibrim, vodkám és lesz pizza, meg csoki is.
2020. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
71%

11 vagyok. Hát, most így hogy mondod, lehet nem lesz egyáltalán semmi és továbbra se fogok szexelni :D

A kérdésre válaszolva, addigra nőnek meg a gyerekek annyira, hogy esetleg elmehessek egy pár órára valahova.

PS:

Akik úgy gondolják, hogy mekkora hátrányból indulnak, mert nem olyan szépek, nincs olyan dumájuk, azok gondoljanak bele mekkora hátrány, ha egyedül maradsz terhesen egy 5 éves gyerekkel és ha véletlen így is kellenél valakinek, akkor sincs senki, akire akár egy fél órára hagyhatod őket 🤷‍♀️

Szerencse, hogy imádom őket, különben kiakadnék :)

2020. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
25%

Talán ha a szingli szót kicserélnéd az egyedülállóra.

Divatos lett ugyan használni, de a szingli az egy önként választott állapot kb "a jól néz ki és bármikor lehetne párja, de most nem akar komolyat ezért csak kúrogat" megfelelője.

Szóval a szingli az ma este is szexelni fog ne aggódj.

2020. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem dugatom magam ismeretlenekkel. Nem vagyok ribizli
2020. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
45%

Másfél éve ne mszexeltem, szóval miért PONT a ma esti szexmentesség zavarna?

Egyébként meg prostihoz bármikor elmehetnék, ha ez lenne a legfőbb vágyam, de nem teszem. Ahogy alkalmi kapcsolatot sem szeretnék, sem egyéjszakás, sem semmilyen futó, nem komoly dolgot.

2020. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
26%
Manapság a szingliség a menő. Én házas vagyok, mi vagyunk a vesztesek, az unalmasok. Gondoljatok erre!
2020. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
39%
Figyu. Ma senkinek nem fog felallni, annyit iszik. Vagy ja, Covid van, es nincs bulika?
2020. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt nem zavar soha. Gusztustalan, hogy ha valami nekem nincs, akkor zavarjon az, hogy másnak van. Nem ilyen ember vagyok.


Másrészt vibrátor. Garantált orgazmusok, csak magadra kell figyelni.

2020. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!