Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a férfiaknak már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiaknak már nem tetszenek a vékony nők?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 19:47
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
52%
A vékony nők sokkal szemrevalóbbak.
2020. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
44%
#31 szerinted 🙃🙂
2020. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
67%

jajj a túlsúlyos emberek az egészségesen vékony fogalmazzunk úgy sportosan vékony nőkre mind azt mondják, hogy gebe...meg csont és bőr...


Ahogy pl sok férfi is aki pocakosak, elhízottak azt mondják a sportos testalkatú férfiakra, hogy vékony...

2020. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésed: Manapság a férfiaknak már nem tetszenek a vékony nők?


Válaszod: (...) Szóval nem értem az olyan kommenteket, miszerint kövéren jobban kelletek a pasiknak, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam.


Te akkor most hülye vagy, igaz? ... Leírja hogy azt tapasztalta hogy a vékony nők kellenek a férfiaknak, majd fel tesz egy olyan kérdést, amiben azt kérdezi, hogy miért nem tetszenek a férfiaknak a vékony nők... :)) hát be.sz.arok, de ostoba.

2020. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

De miért nem értik meg a nők, hogy az összkép a fontos a férfiak döntő többségénél? Jártam edzeni a covid előtt és sok lány volt az edzőteremben. Volt egy lány, akinek bomba alakja volt, de borzasztóan csúnya arca volt hozzá.


Én szeretem ha egy lánynak szép, baba arca van. Felőlem lehet akármilyen kerek a feneke és nagy a melle, ha mellé tàrsul egy inkább férfias arc, csúnya sárga fogsorral és elálló fülekkel, szögletes állal és nagy orral, biztos nem jön be.


Aztán volt olyan is, akinek szép arca is volt a jó alakja mellé, de amikor kinyitotta a száját akkor én süllyedtem el helyette szégyenemben, olyan alpári és ostoba volt.

A húszas éveim elején erre a típusra mondtam azt, hogy 1 éjszakára belefér, de társaságba már nem vinném, mert nem akarom égetni magam.


30 évesen már törekszem arra (ahogy a baràti körömben mindenki), hogy legyen okos, értelmes, vicces, meg lehessen jelenni vele bárhol és le lehessen vele élni egy életet, lehessen vele nevetni stb.


Ezért is mondtam, hogy az összkép a fontos és felőlem lehet nőiesen telt, lehet rajta 10 kg felesleg, lehet vékony is, de legyen szeretnivaló és normális.

2020. dec. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!