Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a férfiaknak már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiaknak már nem tetszenek a vékony nők?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 19:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
41%
Sose volt jó a kövér nő. Max próbálja elfogadtatni őket a média
2020. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

"Divat", "vékony test, pici mellek" stb. Nem tudom, engem sosem érdekelt a divat. A vékony test pici mellekkel meg sosem jött be akkor sem amikor "divat" volt.


Én általában ránézek egy nőre és fontos az összkép. Lehet valakinek bomba alakja, ha mellé olyan csúnya arca van, akkor bottal sem piszkálnám meg. És lehet valakin akár 10 kg felesleg is, ha szép arca van és jó kisugárzása.


Nem a kilók fontosak (de ezt előttem már párezren leírták több kérdés alá is), hanem az összkép.


Nyilván ne legyen extrémen kövér vagy extrémen sovány.

2020. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Á.Zoli ***** válasza:
91%

Szerintem semmi gond a vékonysággal, sőt!!

Viszont ez mellé azért kell sok más is egy vonzalom kialakulásához.

2020. dec. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek, és az sem gond,ha netalán a cici pici.
2020. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
36%
A csapból lehet az folyik,de ettől még az ízlés nem változik.Én a vékony,formás nőket szeretem Dagadtak kizárva!!
2020. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezt a marhaságot honnan veszed, de amit 9-es kommentedben írtál az nagyon is sok férfinek megfelel.
2020. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
68%
Azért figyelitek, hogy egyből kövérezni kell, ha nem a botot szereti valaki... :D Azt már nehezen dolgozza fel az agyuk, vannak nem vékony, hanem karcsú, formás, tónusos nők, akik jobban mutatnak egy ropinál.
2020. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
71%

27# te miről karattyolsz amúgy?

Mit figyeljünk?

A kérdező irta:"manapság a csapból is az folyik, hogy mennyire jó a kövér nő..."


Erre irtam,hogy a dagadt nem tetszik,hiába is folyik a csapból.


Milyen kövérezés?

Nem tetszenek,oszt kész!!

Ha sért valakit, lexarom.Ilyen az izlésem.Másnak meg más.

Amúgy te sem irtál mást,mint én.Azt irtam a vékony formás,te meg a karcsú ,formás,tónusos.

Nem ugyanaz?

2020. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

#28

Persze, dagadtozni meg kövérezni nem szabad, de ő nyugodtan nevezheti ropinak a vékonyakat😂


Amúgy nem mondom, hogy így ne kellenék a férfiaknak, mindig akadnak, nem ezért írtam ki a kérdést. Sőt, mikor csak 5 kg-val nehezebb voltam, már volt, aki visszautasított, mert sok. Pedig akkor is csak 52 kg voltam és nem hájas, hanem az edzéstől formás. Szóval nem értem az olyan kommenteket, miszerint kövéren jobban kelletek a pasiknak, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Ezt max akkor tudom elképzelni, ha csak mellre meg fenékre hízik valaki. Inkább csak a közösségi oldalak úsznak az ilyen “fat is beauty” posztokban, lehet emiatt gondoltam, hogy most már ez lenne az ideál vagy ilyesmi. Meg azért, mert a dagi nők folyton beszólogatnak és nyilván ez nem tesz jót az önbizalmamnak.

2020. dec. 28. 14:48
 30/35 anonim ***** válasza:
57%

Azert Mert te edzel már jó csajnak kell hogy tűnj??

Nekem az agár kinézetű nők sose voltak az eseteim

2020. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!