Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a férfiaknak már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiaknak már nem tetszenek a vékony nők?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 19:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%
a sportos izmos csajok kifejezetten tetszenek. Az izmot szeretem fogdosni:)
2020. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%

Mindig is azokra gerjedtek igazán, akiken volt mit fogni. Akik nem elhízottak, de telt, kerek mellük, fenekük, combjuk van.

Én piszkafa voltam, igazából észre se vettek a pasik, amíg rám nem jött 10 kg.

2020. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
67%
a piszkafák valóban nem izgatóak annyira. Az 5-10 kg plusz simán jó.
2020. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, hogy kinek mi tetszik, az teljesen szubjektív. Férfiként lehet én vagyok fordítva bekötve, de nekem például egész életemben a nagyon vékony nők jöttek be. 36/f
2020. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem az anorexiás eset tehát már orvosilag is bajos esetről beszélünk akkor természetesen bejönnek nekem. Méghozzá nagyon is.

Ha kicsi a feneke meg melle még akkor is jöhetnek! Én imádom a vékony csajokat!

2020. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
23%
De igen. Muta magad.
2020. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
39%

165 cm vagyok 78 kg

Volt egy nőgyógyászati műtétem és hát azóta is próbálok vissza menni 70re

Elmondom neked.. Sokkal jobban oda vannak értem a pasik mint előtte..

A párom Albán neki eleve nem jönnek be a deszkák,🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

2020. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nekem pont, hogy ők tetszenének, szép lábfejjel:). (F38)
2020. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
62%
A kövér nők most sem divatosak, csak pár kövér nő ezzel nyugtatja magát (mondom kövér nőket). Az tény, hogy a divat / vezető médiaideál a 2000-es évek sportmodell (vékony test, pici mellek) divatjától elment a hangsúlyozottabb homokóra testalkat, nagyobb fenék, nagyobb mell felé... de attól még rengeteg pasi van, aki még mindig a vékony csajokat kergeti.
2020. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
sokkal jobb helyzetben vannak azok a lányok akiken van egy kis felesesleg de legalábbis nem véknyak hanem normál súlyban vannak, hiszen nagyobb eséllyes formásak. de persze attól függ, az olyan nem tetszik nekik akik nagyon vékony és ezzel együtt lapos elöl hátul (ami valószínű annál aki vékony hiszen a nagy mell, fenék a zsír/plusz kilók miatt van). Akkor tetszik nekik ha a vékonyság mellé olyan genetika van, hogy nagy mell nagy fenék. De ez érthető is hiszen mi is tetszene nekik ha nincs semmi?max egy szép arc amivel így külsőleg lehet kompenzálni.
2020. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!