Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedtek koronavírus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtek koronavírus idején?

Figyelt kérdés

Most, hogy itt a koronavírus - nyilván nem állt meg az élet, de korlátozások viszont vannak. Eddig gyönyörűen lehetett ismerkedni koncerteken, rendezvényeken, összejöveteleken, stb. Így koronavírus idején a párkereséssel hogy álltok? Megmondom őszintén, az interneten való ismerkedésben nem bízom és szerintem nem is az igazi.

Eddig próbálkoztam minden lehetségessel. Pl. a múltkori "akcióm" az volt, hogy láttam egy szimpatikus férfit az utcán, kb 24-25-re saccoltam, aki kutyát sétáltatott. Láttam, hogy érdeklődik a kutyus, ezért gondoltam kihasználom az alkalmat, odamentem, megkérdeztem, megsimogathatom-e, aztán beszélgettünk, de nem volt túl nyitott, így nem mentem sokra. Persze azért nincs minden szimpatikus pasinál kutya, vannak kifogások, mint a "hol találom ezt meg az?" és társai, de olyan nehezen akarnak nyitni, vagy nem is tudom. Meg így egy idő után elég unalmassá válik a dolog. Szóval, Ti hogyan oldjátok meg a párkeresést ebben az időszakban? Sztorikat is szívesen olvasok :)

(komoly párkapcsolatra gondolok, nem diákszerelemre)



2020. dec. 25. 12:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Szerintetek 100-ból hány nő kezdene el ismerkedni vele



Olyan 70-80, a maradék pedig ajánlaná valamelyik barátnőjét.

2020. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%

20.-nak.


"van amelyik azzal kezdi köszönés nélkül, hogy van barátja és már megy is tovább"


ÉN, ilyenkor elnézést kérek, és elmondom, hogy valóban nem tudtam, hogy van gazdája, ezen többnyire besértődnek.


De sokszor megkérem, hogy hívja fel a pasit, és majd elkérem tőle.

2020. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
50%

21.-nek.


Ja, egy proli esküvőn, falun.

2020. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Pont úgy mint előtte, sehogy.
2020. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Szia jo maszkod
2020. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Es milyen lehet a mosolyod?
2020. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Tiszta arabia a vg minden no fatyolozott.. de meg pasik is
2020. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki értelmes válaszokat írt! :)
2020. dec. 27. 14:56
 29/33 anonim ***** válasza:

Próbáltam társkeresőzni fél évig, hát, nem jött be. Így most egyelőre sehogy.


20F

2021. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Swinger klubban.
2021. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!