Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a COVID nem hozott pozitív változást a társkeresésben, azok mivel magyarázzák ezt a tényt?

Figyelt kérdés

A koronavírus előtt Budapesten már minden második nő külföldi pasival mászkált. Nyugatival, négerrel, ázsiaival, arabbal de tényleg már minden második nő.

Most már közel sem látok ilyen sok nőt külföldi pasival. Persze még mindig vannak, de nem olyan sokan mint 1-2 évvel ezelőtt.

Akik szerint nem hozott pozitív változást a vírus járvány, azok hogyan magyarázzák meg ezt?



2020. okt. 4. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

40/F vagy Balázska?


Tegyék meg tétjeiket.

2020. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"A koronavírus előtt Budapesten már minden második nő külföldi pasival mászkált."


Ha ilyen szinten elvesztetted a realitásérzékedet és az objektivitásodat, azzal a saját helyzetedet nehezíted meg.

2020. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem most, a vírus alatt is külföldi párom van. Sőt, mindig volt szó arról, hogy összeköltözünk, ami májusban meg is történt - szintén külföldön.

Egyébként elég sok magyar barátnőm van, és mindegyiknek magyar barátja van, csodálták is, hogy nekem nem az van (angol, szóval még ki se játszhatod a népszerű "nagy a néger fa###sza és/vagy kell a gazdag arab kártyát).

A vírus ilyen szempontból semmilyen változást nem hozott, vagy neked és a panaszkodóknak hirtelen mind lett párkapcsolata?

23/L

2020. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egyszerű ezt felmérni. Lett azóta barátnőd, hogy eljött a "Kánaán"? Ha nem, akkor pont nem változott semmi a te szempontodból azáltal, hogy kevesebb a külföldi.

Mert attól, hogy kevesebb a külföldi, az igények még nem mentek lejjebb és te/ti, akik ettől várták a megváltást, ugyanúgy nem ugorjátok meg mint a vírus előtt.

2020. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját helyzetemből tudok kiindulni. Azt semennyire sem befolyásolta. Sem szebb, sem vonzóbb, sem érdekesebb személyiségű nem lettem. Ennek megfelelően kelendőbb sem. A lehetőségeim sem bővültek, ugyanazokat a köröket futom nap mint nap, továbbra sem ismerve meg egyetlen potenciális jelöltet sem. Jövő hónap elején már 6,5 éve leszek egyedülálló, korona ide vagy oda. El tudom képzelni, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek a helyzetén pont ennyit változtatott a járvány...
2020. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne, én ezt már unom ezeket a rögtönzött szociológusokat.
2020. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nincs külföldi attól még az alap igények megmaradnak. Az eddig sikertelen férfiak azok továbbra is azok maradnak.
2020. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, akit ismerek, és külföldi férje van, azok ugyanúgy együtt vannak és házasok. Az itt élő, tanuló és dolgozó külföldiek se mentek haza. Még jó, hogy ők nem zavarnak, csak a turisták.
2020. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem látsz annyi nőt külföldivel mászkálni, nem hozza magával azt, hogy az eddigi lúzereknek hirtelen jobb lett. 1. Vannak nők, akik elszakadtak a párjuktól, akivel akár láthattad is őket, és erkölcsösek, és kivárnak - nekem is van pl. kollégám, akinek francia a párja, és nem települt még át teljesen Bp.-re, és akkor épp külön voltak, amikor beütött a covid. 2. Aki full szerencsétlen icel (tehát személyiségre, viselkedésre katasztrófa, de azt hiszi, csak az a gond, hogy nem egy 190 centis izmos latin pénzes macsó), az a covid alatt sem szerzett magának nőt... főleg a kijárási korlátozások miatt sem.
2020. okt. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, Tesó! Ezek a nők nem fognak lejjebb adni abból, hogy minimum 800.000-es fizetés alatti pasival nem állnak szóba. Lesz külföldi pasi, addig Ők böjtölnek. Neeeeem fognak ezek csóró magyarral összejönni.

Ahogy mondják; "az má' mien?". Magyarral összejönni nem trendi, ráadásul a magyar az tökéletesen megérti azt amit mond és így nyelvi nehézségek nélkül tudja leszűrni, hogy a nő egyszerűen életképtelen és mellesleg olyan buta mint a tök.

Mégis miért van, hogy ezek a befásult pénzéhes piXák harmincX éves korukra búvalbaXottak, arcuk elöregedett és boldogtalanság süt le róluk, míg vidéken, a csóróbb (átlag fizetésből élő) Magyarral összejött nők, akik érzelmi, és nem anyagi érdekek alapján választottak maguknak partnert még 40 éves korukban is ki vannak simulva és mosolyogva élik az életüket. Én Nógrádban lakom, ahol az életszinvonal finoman szólva sem verdesi az eget, mégis nagyobb arányban látok boldog milf-eket. Ráadásul itt már attól sem kell tartaniuk, hogy valaki lenyúlja az átlagkeresetű pasijukat. A nők döntő hányada elvesztette az érzékeit és CSAK a pénzt értékeli - tévesen. Ők nem fognak változni csak mert egy vírus egy időre elsöpörte a külföldi pasikat. Megvárják, míg visszajönnek, mert vissza fognak! Magyarnak továbbra sincs semmi esélye Náluk!!!!!

2020. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!