Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedtek koronavírus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtek koronavírus idején?

Figyelt kérdés

Most, hogy itt a koronavírus - nyilván nem állt meg az élet, de korlátozások viszont vannak. Eddig gyönyörűen lehetett ismerkedni koncerteken, rendezvényeken, összejöveteleken, stb. Így koronavírus idején a párkereséssel hogy álltok? Megmondom őszintén, az interneten való ismerkedésben nem bízom és szerintem nem is az igazi.

Eddig próbálkoztam minden lehetségessel. Pl. a múltkori "akcióm" az volt, hogy láttam egy szimpatikus férfit az utcán, kb 24-25-re saccoltam, aki kutyát sétáltatott. Láttam, hogy érdeklődik a kutyus, ezért gondoltam kihasználom az alkalmat, odamentem, megkérdeztem, megsimogathatom-e, aztán beszélgettünk, de nem volt túl nyitott, így nem mentem sokra. Persze azért nincs minden szimpatikus pasinál kutya, vannak kifogások, mint a "hol találom ezt meg az?" és társai, de olyan nehezen akarnak nyitni, vagy nem is tudom. Meg így egy idő után elég unalmassá válik a dolog. Szóval, Ti hogyan oldjátok meg a párkeresést ebben az időszakban? Sztorikat is szívesen olvasok :)

(komoly párkapcsolatra gondolok, nem diákszerelemre)



2020. dec. 25. 12:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy nem ismerkedem már, de a korona csak egy mellékes plusz indok miért nem.
2020. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
71%

"Utolsó válaszoló, és Te például hogyan ismerkedsz férfiként?"


Már réges-rég felhagytam az ismerkedéssel. Minek küzdjek az n+1-ik elutasításért?


"Te is örülsz, ha odamennek Hozzád, szóval, just do it :D"


Mondom, te egy más világban élsz, gyakorlatig a másik végletben. Ha azt a hibát követnéd el, hogy nem jóképű férfiként születsz, akkor első kézből megtapasztalnád, hogy mennyire NEM örülnek közeledésednek, kezdeményezésednek a nők, sőt, igazából látni sem akarnak.

2020. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként tényleg, ha egy nem jóképű pali megy oda a nőkhöz, olyan mintha egy csöves menne oda. Átnéznek rajta vagy lerázzák gyorsan.
2020. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
53%

De mi az, hogy "jóképű"? Ki és mitől lesz "jóképű"?


Szerintetek 100-ból hány nő kezdene el ismerkedni vele: [link] egy rendezvényen, ha ő lenne ott az egyik vendég? És hány nő, ha ő lenne az egyik őr vagy pincér?


A "jóképű", ismerkedésnél egy több összetevős dolog. Sőt, sok esetben a külső semmit nem jelent. Csak a minőség és a tálalás.


Tessék, a világ egyik legszebb modellje, és a férje, egy pénzes focista, aki egy büdös CENZÚRÁZVA : [link]

2020. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
41%
Tinder
2020. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
63%

Ha azt a hibát követnéd el, hogy nem jóképű férfiként születsz, akkor első kézből megtapasztalnád, hogy mennyire NEM örülnek közeledésednek, kezdeményezésednek a nők, sőt, igazából látni sem akarnak.


Ez így van. Sokan fel sem tudják fogni, hogy mi az, ha nem mennek oda hozzád, sőt ha te mész oda, akkor látni nem bírnak. Ez vele született adottság, a hegedűművész is nézhetne furán arra, akinek nincs érzéke a hegedüléshez, a művész meg rövid idő alatt megtanult, mert vele született tehetség ez. A másik meg ha 20 évig gyakorolja is, de kb nulla érzéke van hozzá, akkor sem lesz a művész közelében sem. Vagy aki 25 évesen 8-10 nyelven beszél folyékonyan (van ilyen) és nem érti h te neked ez hogy nem megy. Ezt kellen felfogni végre.

2020. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
71%

egy rendezvényen, ha ő lenne ott az egyik vendég? És hány nő, ha ő lenne az egyik őr vagy pincér?


Amikor annó egyetemista voltam, volt magas, vonzó biztonsági őr a buli előtt és mindig volt ott vonzó nő aki le sem mászott róla, csak azért ment oda pár nő, hogy vele dumáljon, felszedje a csávót. ÉS nem a pénze miatt, mert annó még ez annyira nem számított a nőknek 20-22 évesen az egyetemi évek alatt. Jóképű szobatársamhoz is jártak be a nők, havonta másik, és nem, nem volt gazdag az egyetem alatt. Az meg h egy régen sikeres focistát mutatsz egy modell nővel, az is baromság, mert tudva levő, hogy még az öreg ronda pasit is megszépíti sok nő szemében a pénz.

2020. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
62%

Már sehogy, meguntam a nők unott arcát, a fejeket amiket vágnak ha véletlenül meg merem szólítani bármelyiket is... van amelyik azzal kezdi köszönés nélkül, hogy van barátja és már megy is tovább.

Pedig akkor tényleg csak segítség kellett volna, mert nem találtam egy üzletet, ami a közelben volt valahol.

Többször szimplán segíteni akartam a lépcsőn levinni nőknek a nagy cuccát,mert láttam alig bírja el így is. Meg se engedték. Inkább szenvedtek,pedig semmi egyebet nem akartam tőlük, csak segíteni.

Netes társkeresőn csak a jóképűeknek van esélye, nekem 0.

Már nem is számolom hány éve vagyok fent, de még egy randi nem jött össze egyik társkeresőről sem... ennyit számít hogy valaki jóképűnek születik vagy sem...

Unalmas egész életedben ezt kapni, sokszor meg is aláztak, visszautasítottak, semmi kedvesség a nőktől... nincs kedvem már hozzá.

Így is van elég bajom az életben, nem kell hogy még többen belém rúgjanak...

29/F

2020. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
80%

Hát így a vírus ideje alatt mindenki kb. begubózik felénk. Csak a családosok mennek ki, vagy akinek kajak sürgős. Errefelé hozzád hasonlóan ismerkedni vágyó nőt nem láttam igazán :D

Inkább itt vagy a chaten ismerkedek, dumálok akikkel lehet. Viccelődünk, poénkodunk a nyilvános felületen, és ha megvan az alap lehet négyszemközt dumálni, megkeresni egymást a közösségi médiában. Onnan már egy lépés a tali amire inkább kíváncsi vagy :)

Van akivel itt csevegtem először, és hónapokig dumáltunk Messengeren mire összejött a randi. Az hogy előben más volt nem hiba, van ilyen. De egy próbát megér itt is ismerkedni.

A kutyás ötlet nem rossz. A boltban is lehet segítséget kérni valakitől, vagy a parkban kérni valakit hogy csináljon képet rólad és küldje el neked :)

2020. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%

van amelyik azzal kezdi köszönés nélkül, hogy van barátja és már megy is tovább


Az ilyet embernek nem nézem, csak egy patkány aki azt sem tudja miről van szó, mit akarsz és így kedzi. Szánalmas nők vannak sajnos

2020. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!