Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem képesek elfogadni, hogy az egykor ismert férfi is változott, öregedett pl 4-5 év alatt és már nem olyan feszes az arca 37 évesen, mint pl 35 évesen? De ha te felvázolod nekik, hogy nekik sem tett jót az idő, akkor...

Figyelt kérdés
Akkor nem fogadják el, te elnézel a változás felett, mert már ennyi idősen nem csak a külső fontos neked a másikban, de a nők képtelenek elfogadni, hogy az egykor tetsző pasi már nem annyira feszes bőrű, már nem annyira dús a haja, stb. A nőknek ezek akkor is jár a 20 éves jópasi, ha ők 35 évesen nagyon nem olyan szépek, mint 25 évesen voltak? Mert mostanában ezt látom.
2020. dec. 24. 23:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha nem tévedek, több képet is láthattunk már rólad, videókat is. Szerintem nem a külsőddel van gond, sokkal inkább az ismerkedési lehetőségeiddel, pontosabban azok hiányával.
2020. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Kisvarosban elek. Jovo osszel koltozok nagyobba. Eladom nyaron az itteni lakasomat, h egy nagyobb varosban vehessek lakast. Volt eddig 5 komolyabb kapcsolatom es ket tucat egyejszakas. De 3 eve semmi. Lehetne most is 2-3 alkami vagy rendes, de olyan nok erdeklodnek irantam kozelebbi ismerosi korben, h nem menne veluk a dolog (nem rondák, se nem koverek vagy buták, csak nem az eseteim). Ezert dontottem a koltozes mellett.
2020. dec. 25. 19:35
 33/43 A kérdező kommentje:
Ugye èn csak biologus vagyok Kelet-Magyarorszagon. Kevesnek tartom magam, h csak egy termeszettudomanyos diplomat tudtam szerezni. Amugy szerintem nem igaz a kerdes, de jol esik sajnaltatni magam. Tarskereson is sajat kaliberemhez hasonlo sportos (2 eve edzek, nem lesz naturalba izomzat rovid ido alatt), atlagos not keresek. De tulsulyos nok talalnak be. Marmint 10+ kilora gondoltam, ami nekem mar sok egy non, mert rajtam nincs ennyi.
2020. dec. 25. 19:40
 34/43 anonim ***** válasza:

"Amugy szerintem nem igaz a kerdes, de jol esik sajnaltatni magam."


Mi van? Milyen kérdés nem igaz? Ez, ami alatt kommentelünk?

2020. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Ha szerencsésen meg tudod valósítani, akkor szerintem ez a legjobb és leghasznosabb döntés. Nem az annyira propagált önfejlesztésen kell pörögni vagy a hibákat keresni magadban... Itt egyszerűen az van, hogy vidéken egy idő után elfogynak az ember körül a szóba jöhető jelöltek. Ez az idő már 30 körül eljön, 40 fölött gyakorlatilag véged. Eközben Budapesten ilyen korúként még vannak lehetőségeid. Óriási a különbség. Még egy nagyobb város is sokkal jobb, mint egy kisváros vagy falu.
2020. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Lehet az a baj, hogy csak közepes lett a diplomám.


[link]

2020. dec. 25. 19:55
 37/43 A kérdező kommentje:
Ez egy 10ezres kisváros, ahol élek. Itt helyben dolgozok.
2020. dec. 25. 19:56
 38/43 A kérdező kommentje:

Mi van? Milyen kérdés nem igaz? Ez, ami alatt kommentelünk?


Mármint, hogy nincs lecsúszva az arcom, csak régen, 5-6-7 éve havonta mondta egy-egy nő, vagy visszahallottam ismerősöktől, hogy ez meg az, meg amaz a nő odavan érted. Csak ugye vagy olyan nő volt, aki nekem nem kell, vagy házas, vagy egyéb más miatt nem nekem való nőtől. Az én ,,szintemen" lévők (tudom ilyen nincs, csak mondtam), nem nagyon vesznek észre. Régen észrevettek, velók volt kapcsolatom, csak valami miatt vége lett (nem vagyok extrémen extrovertált, ezek a hölgyek mind olyanok voltak, vagy exüket keresték bennem, vagy milliomosra vágytak, de én nem lettem az, vagy hisztis lett, vagy 1 hónap után már gyereket akart 32 évesen a nő, stb). Mindig volt baj.

2020. dec. 25. 20:00
 39/43 anonim ***** válasza:

Fú öreg, az egész életed képes vagy végigmutogatni itt?


Szerezz barátokat. A barlangban lakva, egyetlen "baráttal", akit kb havonta látsz, én sem tudnék párt találni, pedig én nő vagyok (állítólag nekem könnyebb). 5 évig voltam egyedül, annyi a különbség, hogy fővárosban élek, de egyszerűen nem mozdultam ki és nem ismertem embereket, egy haverom volt csak, szintén alig láttam, kb a társkereső maradt nekem is, de ott meg 1000-ből 1 értelmes és érdekes.


Ezen az oldalon többségetekkel semmi baj nem lenne, ha lenne életetek. Én értem, hogy covid, de azért van itt ennyi kettyós is, mert nincs egy haverja, aki kirángassa a gyk elől és értelmes tanácsot adjon neki

2020. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ja, hogy hazudozol itt nekünk? Na, menj te a p*csába. És én még segíteni akartam.
2020. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!