Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl szép arcú, de nagydara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szép arcú, de nagydarab, izmos pasiként lehet tündérarcú, feszes testű fiatal barátnőm?

Figyelt kérdés

Nos, az arcom nem túl maszkulin, kicsit aránytalan. (kis szemek, nagy orr, széles pofacsont, nagyon magas homlok)

Viszont a testem jó. 2m+, kisportolva.


F/29


2020. júl. 13. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem ezen múlik.
2020. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Persze, hogy lehet.

Bár az arc elég fontos számomra.

Tudsz olyat találni akinek tetszik az arcod is csak találni kell.

Valahol van.

2020. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Pénzed van-e?
2020. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeretem a nagydarab izomagyú egyedeket.
2020. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Viselkedésre rendben vagy a nők szemében? Tökös, magabiztos, humoros, jó dumás vagy-e? Ha igen, akkor igen. Az se árt, ha szerzel egy jól fizető szakmát.
2020. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Határozott, magabiztos pasi vagyok ötös.

A beszélőkém rendben van.

2020. júl. 13. 10:59
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Fenébe, most senki nem volt aki megregulázza Balázskát? Látom egy pár kérdésnél megint elszabadult a fantáziája. Hogyhogy fent vagy már ilyenkor Balázs? Tegnap korán kiütötted magad a szokásos napi 2 üveg borral? Mi is örülnénk ha legalább gyári munkás lennél a valóságban.


Hát persze, 2 méter magas vagy + izmos, magabiztos, jó a beszélőkéd. A 2 üveg bort már mondtad, de azt nem, hogy a reggelt is kőműves actimellel indítod.

2020. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem, ha a test megvan, az arc onnantól kezdve ízlés kérdése, van olyan nő is, akinek a testhez képest másodlagos. Most nem azért, de van sok elég feminin arcú férfi meg olyan, akinek rossz értelemben baltával vágták az arcát, aztán fürdik a jobbnál jobb nőkben. Persze emellett az sem mindegy, milyen a személyiséged (a magabiztosság, jó duma, figyelmesség az előny), és azért az sem hátrány a csittifitti díszcicák esetén, ha nem vagy csóró, nem a szüleiddel laksz, és nem vagy anyukádra rágyógyulva.
2020. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha az eddigi 29 éved alatt nem volt ilyen nőd,akkor nem soj esély van rá.
2020. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha tényleg jó a dumád, okés a tested, akkor lehet. Csak gyanús nekem is, hogy ez felmerül benned kérdésként, tehát nem jött össze eddig, annak pedig oka van.
2020. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!