Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövérek! Szerintetek, igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérek! Szerintetek, igaz amit ezen az oldalon rólunk írnak?

Figyelt kérdés

[link]


Lassan 34 évesen nincs senkim, egy kezemen meg tudom számolni hány férfi nem riadt vissza tőlem és a testemtől. Ilyen képe van rólunk a társadalom nagy részének?

Ti hogy álltok a tárkereséssel?



2020. jan. 11. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Mennyi az annyi? Hány kiló vagy? Ha egy nő nem talál partnert, akkor tényleg nagyon gáznak kell lennie.
2020. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Engem az érdekelne milyen kifogással éltek reggeltől estig h miért nem változtathattok ha nem tetszik amit a tükörben láttok.
2020. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Kiírnád a kérdés alját még egyszer, mert oda hullott egy torta darabka és azzal együtt a telefon alját is leharaptam :/

Komolyra fordítva, szerintem a link erős túlzás, de az tény, hogy a mai egészségtudatosabb világban a kövérség fogalma a csúnyasággal, igénytelenséggel, lustasággal és korai halálozással kezd összeforrni...

2020. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmebeteg írás. Vannak emberek, akik megvetik a kövéreket, vannak, akik elfogadják.


Ennyi erővel az alkoholistákról, a dohányosokról, vagy a golddiggerekről is írhat bárki vmi gyűlölködő cikket.


Én pl. a mai nőiesen öltözködő, 40 kg-os b.u.z.i.s fiatal fiúkat lőném ki az űrbe.

2020. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok kövér, sosem voltam de ezt a fassszjanit szívesen kilőném az űrbe. Patológiás eset lesz. Amúgy akiről ő ír az nem is kövér hanem az amelyik csak feküdni tud kb 150-180+ felettiek. Volt egy ilyen ismerősöm férfi és beszakad alatta a wc meg speciális ágya volt.
2020. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Negatív tapasztalatokra és rosszindulatra épülő bejegyzés. Az intelligencia, jókedv, szexuális aktivitás és közjó még mindig nincs összefüggésben a súlyfelesleggel, az ideálok pedig eltérőek lehetnek. Kövérként szívesen beszélgetnék az írójával, mi állhat ennyi rosszindulat mögött.
2020. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el 100-ból, ha 1 gondolkozik így, ez nagyon bunkó
2020. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

“Gondoltam arra, hogy villamosszékbe köttetem őket, de megtörténhet, hogy nem férnek bele”


xddddddddddd

2020. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Minek olvasol ilyen elmebeteg írásokat? Csak az ez előtti meg utáni cikkek címét olvasva látszik, hogy ez semmi más, csak egy unatkozó hülye gyerek színtiszta provokációja.

Amúgy meg kapaszkodj meg, a kövérek pontosan ugyan olyanok, mint bárki más. Sokfélék. Vannak kedvesek, bunkók, okosak, buták, társasági lények, maguknak valók, stb, stb, stb. Ha párkapcsolatról van szó, egy csomó kövér ember van párkapcsolatban, van házastársa, gyereke. Hozzáállás kérdése a dolog. Meg persze szerencse kérdése is. Lehet holnap összefutsz életed szerelmével, lehet hogy sose lesz senkid.

2020. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

A cikk egy megkeseredett kövéreket gyűlölő írása.

Az viszont rólad nyújt egy bizonyítványt, ha ezt az írást komolyan is veszed. Mivel kiírták róla egy kérdést, magadra vetted, tehát beismerés, hogy igaza volt teljes mértékben. Tudok, akinek nem inge...


De én is megkérdezem: miért nem fogysz le? Miért jó kövérnek lenni? Nem zavar, hogy ezzel saját egészségedet károsítod?


A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.

2020. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!