Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az öntudatosság itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az öntudatosság itt ezen az oldalon (lehet a nők adják? ), hogy ha egy picit is rosszat írsz egy nőről vagy akár egy olyat, hogy egy 30 as nő az már nem annyira jó nő (legtöbbször) mint egy huszonéves, akkor azonnal záporoznak a piros kezek?

Figyelt kérdés
Ha a legnagyobb egyetemes igazságot írod le, hogy nincs tökéletes nő, mert itt egy stria, vagy egy anyajegy, vagy van egy szuvas foga, akkor is azonnal a válaszod hasznossága, már nem lesz túl jó értékű.
2019. nov. 21. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Talán mert hüIyeség amit írsz
2019. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
talán mert ha leírod, hogy 1 meg 1 az kettő, az nem biztos h akkora hülyeség. Csak sokan szeretnék azt hinni, hogy az 3, mert szebb szám...Ha érted mit mondok. Lehet mondani, hogy a politikusok többsége nem lop, mert az úgy jobban hangzik, csak épp ez ne így van.
2019. nov. 21. 22:07
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

A lepontozás véleményem szerint a stílusért jár a legtöbb esetben. Nem azt mondom hogy nincs olyan mikor "csak úgy" de olyat én is kaptam már nőként. Azt mindkét oldal csinálja. Viszont azok akik jellemzően rossz százalékot kapnak már stílusból felismerhetőek. Nem egyszer játszom azt egy egy vita indító kérdés alatt hogy megtippelem a válaszadó százalékát és sokszor igazam lesz.

Mert ha azt írod a legtöbb, meg véleményem szerint, tapasztalataim alapján stb. és nem általánosítasz sokkal kevesebben veszik magukra. Az engem is zavar mikor minden nő, meg a nők jellegű mondat hangzik el. Viszont ha csak a legtöbb és én vagyok a kivétel az azért más tészta. Az legyezi az ember hiúságát.

2019. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Azért, mert köztudott tény, hogy a nőknek mindig mindenben igazuk van és tökéletesek és mindig ártatlanok mindenben meg kizárólag áldozatok. Az összes nő hibátlan és bármi is történjék, fölösleges tudni a részleteket, mert úgyis mindig a férfi tehet mindenről és ő a hibás mindenért.
2019. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
utolsó ezt én is észrevettem itt. Ha pasi kiírja, hogy megcsalt a barátnőm, majd mindenki azt írja a te hibád, biztos elhanyagoltad vagy nem elégítetted ki. Ha egy nő írja ki, akkor mindenki: a szemét, mocsok pasi... Csak ezért fura ez nekem.
2019. nov. 21. 22:48
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

A legártatlanabb negatív tényközlésre a nőkről, mennek a piros kezek, és gyakran az író alázása.


Van egy szekta, aminek túl nagy hatása van, és azt neveli a nőkbe, hogy nekik meg kell mutatni, hogy ők milyen szépek, jók, tökéletesek, ERŐSEK, eltaposni mindent, és mindenkit aki ellentmond, mert az nőgyülölő. A férfiak pedig a nők szolgái, és ha férfi-nő viszonylatban valami nem stimmel, az a férfi hibája mindig.


Mottó: nőkről csak jót, vagy nőgyülölő vagy! (Akár nőként is)

2019. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ti betegek vagytok 😅
2019. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
#4, mondja ezt egy olyan, akinek egy többnejű vén muzulmán a legfőbb magánéleti példaképe... na hagyjuk.
2019. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik a modor. A másik meg, hogy egyesek úgy is képesek mondani hatalmas fsságokat, hogy 2 oldalon keresztül, tudományos tényként bemutatva taglalják baromi kedvesen és meggyőzően. Na, rájuk én is tolom a piros kezet. Érted, a többség itt bőg, hogy nincs nője, meg nem tud mit kezdeni az életével, közben meg ilyen hülyeségeket szop ki az ujjából két f...verés között. Naná, hogy pontozom le a francba, semmi köze az élethez egy ilyen embernek. Egyébként a 30-aa hisztiről is megvan a véleményem úgy hogy én magam egyébként még inkább vagyok 20, mint 30...


Nem kéne idiótának meg bunkónak lenni. :)

2019. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

#7 nem lehet mindenki olyan csoda, mint te, hogy 24 éves nőként a 3 diploma mellett vezető beosztásban dolgozzon, mellesleg gyönyörű külsővel.


Én csak teret görbíteni tudok...nagyba'

2019. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!