Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövérek! Szerintetek, igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérek! Szerintetek, igaz amit ezen az oldalon rólunk írnak?

Figyelt kérdés

[link]


Lassan 34 évesen nincs senkim, egy kezemen meg tudom számolni hány férfi nem riadt vissza tőlem és a testemtől. Ilyen képe van rólunk a társadalom nagy részének?

Ti hogy álltok a tárkereséssel?



2020. jan. 11. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Havi. Mivel kiírtál róla egy kérdést, magadra vetted, tehát beismered, hogy igaza volt teljes mértékben.
2020. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Utálom az automata javítót. Az előző kommentem első szava: Javítás
2020. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezerből egy ember ilyen. Én valahogy ennek pont az ellenkezőjét tapasztaltam, nagyon sok férfi kedveli a kövér nőket. Bár, nyilván mivel kövér vagyok én is, csak azok a férfiak fognak randira hívni akik ezt a típust kedvelik.

Ez szerintem teljes mértékben ízlés kérdése, van akinek a vékony, sportos hölgyek tetszenek, valakinek a husisabbak. De egyik sem jelenti azt hogy "őrült" lenne ez a személy, szimplán ez jön be neki.

A társadalom párhuzamot vont a kövérség és az igénytelenség között. "Aki nem elég igényes a kinézetére és a testére, az nem lesz elég igényes a mindennapi életben és a párkapcsolatban sem."

Ugyanúgy ahogy a normál testalkatú emberek között is van egy rakat hülye, igénytelen ember ugyanúgy vannak ilyenek a kövérek között is, de nem az összes. A kövér emberek is emberek, nem két faj a vékony és a kövér se :D Kövérként is lehet igényesnek lenni, a kettő nem zárja ki egymást.

Szerintem ne olvass ilyen cikkeket, mert csak saját magadat keseríted el vele. Az író valószínüleg a mindennapi feszültségét vezeti le a cikkek írásával, beleolvastam párba, és nagy részük a szimpla tudatlanságáról és szűklátókörűségéről tesz tanúbizonyságot. Ne feledd, te válogatod meg hogy kinek a véleményére szeretnél adni, de ha adhatok tanácsot akkor semmiképp egy ismeretlen emberre hallgass aki a neten ír rosszindulatú bejegyzéseket :D

2020. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre az írásra nem kifejezés a rosszindulatú. Beteg, frusztrált idióta, akinek egy rakás gané az élete, ezért ekéz másokat.

Eleve ki mondja meg, hogy mi a kövér?

Elég hiteltelen pl testösszetétel-mérés nélkül bárkit lekövérezni, csak mert nő létére több mint 60kg. A valóságban (itt meg pláne) mégis sokszor megtörténik ez, és én többnyire férfiak részéről hallottam.

Álszent banda sokszor, aki annyira sem tiszteli magát, hogy felvállalja az ízlését, ezért csak titokban próbálkozik plusszos nőknél, mert ha kiderülne, ciki lenne. De nem mindenki ilyen, nyugi. Az olyanokért nem kár. Ha magát nem tiszteli, téged sem fog.

Arra pedig, hogy itt miket szoktak irkálni pasasok, mikor 1-1 átlagnál husibb nő fotója kerül ki (sokszor még átlagos is) nem érdemes alapozni. Frusztrált kisfiúk gyűjtőhelye ez.

Ha neked tényleg nem tetszik, amit a tükörben látsz, akkor változtass csak:)

2020. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!