Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem képesek elfogadni, hogy az egykor ismert férfi is változott, öregedett pl 4-5 év alatt és már nem olyan feszes az arca 37 évesen, mint pl 35 évesen? De ha te felvázolod nekik, hogy nekik sem tett jót az idő, akkor...

Figyelt kérdés
Akkor nem fogadják el, te elnézel a változás felett, mert már ennyi idősen nem csak a külső fontos neked a másikban, de a nők képtelenek elfogadni, hogy az egykor tetsző pasi már nem annyira feszes bőrű, már nem annyira dús a haja, stb. A nőknek ezek akkor is jár a 20 éves jópasi, ha ők 35 évesen nagyon nem olyan szépek, mint 25 évesen voltak? Mert mostanában ezt látom.
2020. dec. 24. 23:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
82%
#20: csak tudod ezzel az a baj, hogy a korosztályod nőtagjai (de azok, akikkel te mondjuk el tudnád képzelni, hogy összejöjj) jóval többet foglalkoznak a külsejükkel, mint te. Jóval többet tesznek önmaguk karbantartásáért (nyilván vannak kivételek).
2020. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Szóval a gond veled elsősorban az, kérdező, hogy saját magadra igénytelen vagy, és ez első blikkre lerí rólad. Úgyhogy ezért talán nem a külvilágot kellene hibáztatni, hanem aktívan, rendszeresen tenni azért, hogy megváltozzon. Nagyobb erőfeszítéseket tenni a hétköznapokban úgy szellemileg (odafigyelés, figyelemmegosztás), mint fizikailag (tettek).
2020. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

En is teszek erte. Sportolok. Na jo van 4-5 kilo felesleg rajtam, de edzek. 42 es karom van, csak a hasamin van pici felesleg es a labamon.


[link]

2020. dec. 25. 17:39
 24/43 anonim ***** válasza:
Hát akkor mostantól az arcodat is eddzed. Írd be valamelyik keresőbe, hogy facial exercise men és kattints a videótalálatokra.
2020. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a pitbull lógásra való megoldást a lower cheek lift exercise kulcsszavakkal fogod megtalálni.
2020. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Pohos vagy. Mit edzel? Hastancolsz?
2020. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Abszolut nem vagyok pohos. 1-2 kilo hason, csipon. Csak nem vagyok leszalkasitva. Most fogom magam leszallkasitani. Mellemen, karomon egy csepp zsir sincs (marmint ami foghato, csak nem szalkas), 2 eve edzek, de csak otthoni edzes. Kondiba nem jartam regen. Mennèk, ha lehetne.
2020. dec. 25. 18:12
 28/43 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez egy kezdodo pohos pasi. Ehhez kepest sehol sem vagyok, es nem is leszek (remelem)


[link]

2020. dec. 25. 18:16
 29/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudsz angolul?
2020. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
igen, van középfokúm. Face lifting...tudom mit jelent.
2020. dec. 25. 18:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!