Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem képesek elfogadni, hogy az egykor ismert férfi is változott, öregedett pl 4-5 év alatt és már nem olyan feszes az arca 37 évesen, mint pl 35 évesen? De ha te felvázolod nekik, hogy nekik sem tett jót az idő, akkor...

Figyelt kérdés
Akkor nem fogadják el, te elnézel a változás felett, mert már ennyi idősen nem csak a külső fontos neked a másikban, de a nők képtelenek elfogadni, hogy az egykor tetsző pasi már nem annyira feszes bőrű, már nem annyira dús a haja, stb. A nőknek ezek akkor is jár a 20 éves jópasi, ha ők 35 évesen nagyon nem olyan szépek, mint 25 évesen voltak? Mert mostanában ezt látom.
2020. dec. 24. 23:46
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Bár úgy lenne, te szerencsétlen 10-es...
2020. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
bocs, 37 kontra 32 t akartam írni. Mármint nagyon negatív irányba változott az arcom, konkrtan fel sem ismernek senki sem, aki 5+ éve látott. És nem híztam csak vagy 2 kilót. Egyszerűen kezd olyan arcom lenne, mint egy pitbullnak, az a két oldalt lecsüngő bőrrész. ÉS se nem piálok (most az a heti 2 sör péntek és szombat este 1-1, azt minden férfi megissza), nem dohányzok. Nem drogozok. Sportos is vagyok. A sok kávé nem jó, napi 5 csésze, de sok ismerős is iszik ennyit és semmi hatása. Szerintem a stressz, hogy 5 éve nincs párom és átlag munkám van, amivel nem keresek jól (300 nettó+ nekem már kimagasló vidéken)
2020. dec. 25. 12:57
 13/43 anonim ***** válasza:

"napi 5 csésze"


Pont annyi, hogy dehidralja a borod. En ezert szoktam le a kaverol. Es jobbat is alszom azota, kevesbe vagyok gyurott.

2020. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én soakt dolgozok, meg nem bírom tovább 6 óra fenntlét után, hogy ne aludjak 1.5 órát. Minden nap alszok, ha nem iszok kvt.
2020. dec. 25. 13:29
 15/43 A kérdező kommentje:
Csodálom azokat akik reggel 6 tól este 11 ig éberek, nem álmosak kv nélkül is.
2020. dec. 25. 13:30
 16/43 anonim ***** válasza:
Pont a pitbullos arcon lehet a leggyorsabban, leglátványosabban segíteni intenzív, rendszeres arctornával. Amúgy meg abszolút nem értem. 30-as éveid közepén MÁR lelóg az alsó (és felső) orcád? Ez hogy lehetséges? Neked egyáltalán nincsen mimikád? Vagy az az egyetlen arckifejezésed, hogy folyamatosan, kifejezéstelen tekintettel bambulsz a semmibe?
2020. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset mosolygok, mivel home officeban dolgozok kifejezéstelen arccal és csak egy haverom van, akivel jó ha 3 havonta összefutok.
2020. dec. 25. 15:13
 18/43 anonim ***** válasza:
Ha home office-ban dolgozol, akkor gondolom, tudsz angolul.
2020. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Keress egy idosebb holgyet, aki mellett tacskonak erezheted magad.


Vagy ez nem opcio?

2020. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk a korosztályomat kedvelem, mint ahogy a legtöbb ember. +5-5 év
2020. dec. 25. 16:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!