Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az incel férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az incel férfiakat vagy az incel nőket frusztrálja jobban a magány?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 15:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%
Ma már egy minimális tisztelet, kedvesség, odafigyelés is kimagaslónak számít, így nézve igen, a top 4-5% férfi érdekel, akik képesek ezekre az iszonyatosan megerőltető viselkedési formákra.
2020. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
20: pont erre írtam az első hozzászólásomban, hogy a magány az mindkét nemet ugyanolyan szarul érinti. A szexhiány a férfiak többségét érinti szenvedősebben.
2020. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%
Incel nő (femcel) vagyok, az 1-es és a 2-es óriásit téved, van ilyen, még ha kevés is, mert tény, hogy ennyire rondára nem sok nő sikeredik, mint pl. én. Ja, igen, leírhatatlanul frusztrált vagyok, és a 8-as véleményével ellentétben a szexhiánytól, mert az én tesztoszteronom is az egekben, mint a férfiaké. Klasszikus komoly kapcsolat a hátam közepére se...
2020. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"Észre kéne venni a nők megerőszakolására buzdító bejegyzéseket is, nem csak a férfiakra panaszkodó nőkét."


Mondom, hogy mindkét típus ciki!


De attól, hogy vannak az oldalon vér gáz pasasok, akiknek olyan véleményük van, hogy a falnak megyek tőle, még nem menti fel semmi azokat a nőket, akik ugyanezt csinálják pepitában.


Komolyan, mint az oviban, attól, hogy a Pistike egy hülye barom, attól a Jucikának is jogában áll annak lenni?


Mert ez kb ilyen szintű magyarázat.

2020. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Méghogy nincsenek női incelek:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


A 45. kommenttől érdemes olvasni. Amit a csaj lever, semmivel nem jobb, szebb, kultúráltabb, mint amit az itteni szűzcsákók csinálnak.

2020. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25, az pont én vagyok, a 23.

Miért kellene jobbnak, szebbnek, kulturáltabbnak lenni, ha az ember majd' felrobban a sikertelenség és a hiány okozta frusztrációtól?

2020. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

26: pedig PONT ezt kérik a nők számon az incel pasasokon, miközben ők is felrobbannak a frusztrációtól éppen.


(btw, tegyél már fel magadról egy fotót a teljes arc/fej kitakarásával, komolyan érdekelne, hogy mi az a "borzalom", aminek lefested magad)

2020. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27, igen, számtalanszor láttam már ezt itt én is. Ami érdekes, hogy állítólag sikeres, boldog párkapcsolatban élő nőktől... Ők mitől is frusztráltak? Én tudjuk, mitől vagyok az, és ennek megfelelően eszemben sincs elvárni a hasonló cipőkben járóktól, hogy ne legyenek azok. Az én hozzáállásom logikus. Az övék ellenben...

(Bocs, nem töltök fel soha sehová semmilyen fotót magamról [eleve készíteni sem engedek, és persze én sem készítek], ezt a hányás kinézetet ugyanis nem "reklámozom", pláne nem kockáztatom meg, hogy egy ilyen vagy hasonló oldalon, esetleg csak barátok, ismerősök között röhögve fikázgassák. Kapok eleget érte IRL is...)

2020. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs 3 kezed, akkor egy teljes alakos, de nyaktól elvágott képen senki nem ismer fel.
2020. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem igazán az számít, hogy felismernek-e vagy sem. Ettől függetlenül is, pusztán a gyalázatos adottságok okán kapnám az ívet rendesen. Lehet, van, aki úgy gondolja, hogy +/- valamennyi már igazán nem oszt, nem szoroz, de nálam azért valamelyest még igen. Elég mélyen vagyok az eddigiektől is, nem kell még lejjebb taszítani.
2020. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!