Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri csak azért szteroidozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri csak azért szteroidozni, hogy sikeresebb legyek a nőknél az interneten?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 éve, hogy elkezdtem kondizni és a helyzet az, hogy bár a változás jelentős és a való életben időnként kapok pozitív visszajelzéseket is, attól továbbra is elképzelhetetlenül messze vagyok, hogy félmeztelen modell képeket tudjak kitenni mondjuk az instagrammra, vagy a tinderre. Sajnos ezek nélkül viszont nem igazán match -elek senkivel.


Sok embertől viszont azt hallom, hogy manapság a lányokat csak a pénz érdekli, a kinézet már nem is annyira. Végül is lehet elég lenni kitenni pár profi fotót, amin mondjuk egy járművel(meg is venném), meg mondjuk pár pálmafával pózolnék egy tengerparton és az is matchelne.


Tehát kérdés, hogy ha újra nyitva vannak az edzőtermek, megéri -e ilyesmivel tönkretenni az egészségemet.


A kérdést nem viccből írtam ki. Sajnos a valóság az, hogy az interneten tényleg ennyire felszínes.



2020. dec. 18. 01:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Simán megéri, hogy utána lehessen lógatni a petyhüdt brokeszt.
2020. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

#31: Az angol reddit alapján az egy "elvonási tünet" a ciklus utáni pár hónapban, amíg vissza nem áll a hormontermelésem a normális szintre. A ciklus alatt valójában jobban megy a szex.


Másik dolog, hogy én nem úgy használnám a szteroidot, mint a testépítők. Csak egy keveset szúrnék be, ami épphogy elegendő arra, hogy a modell testet elérjem és fenntartsam hosszú távon.

2020. dec. 20. 15:34
 33/33 anonim ***** válasza:

Feltéve ha visszaáll a hormonszint... :)

Olvass még egy kicsit a témában.

2020. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!