Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri csak azért szteroidozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri csak azért szteroidozni, hogy sikeresebb legyek a nőknél az interneten?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 éve, hogy elkezdtem kondizni és a helyzet az, hogy bár a változás jelentős és a való életben időnként kapok pozitív visszajelzéseket is, attól továbbra is elképzelhetetlenül messze vagyok, hogy félmeztelen modell képeket tudjak kitenni mondjuk az instagrammra, vagy a tinderre. Sajnos ezek nélkül viszont nem igazán match -elek senkivel.


Sok embertől viszont azt hallom, hogy manapság a lányokat csak a pénz érdekli, a kinézet már nem is annyira. Végül is lehet elég lenni kitenni pár profi fotót, amin mondjuk egy járművel(meg is venném), meg mondjuk pár pálmafával pózolnék egy tengerparton és az is matchelne.


Tehát kérdés, hogy ha újra nyitva vannak az edzőtermek, megéri -e ilyesmivel tönkretenni az egészségemet.


A kérdést nem viccből írtam ki. Sajnos a valóság az, hogy az interneten tényleg ennyire felszínes.



2020. dec. 18. 01:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

22F

2020. dec. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%

1 év amúgy is lofasz

Majd ha elérted a natural határaid, utána gondolkodj iylenen (akkor sem támogatnám személy szerint de az a te szempontodbol lényegtelen).


Mellesleg mondhattok bármit, a nők a határozottsághoz és célorientaciohoz vonzódnak. Nyilván mindenre van kivétel.

2020. dec. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
85%
Én eleve lapozok ha félmeztelen, kigyúrt képpel van fent valaki társkeresőn. Jó, mondjuk én sem vagyok cicababa. Te vagy felszínes, nem "az internet" ha olyan nőkre csorgatod a nyálad akinek nem elég egy naturál test.
2020. dec. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad a cucc se segítene! Maximum a dollár milliók, ha lennének neked,
2020. dec. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a belső szerveid egészsége kevésbé fontos, mint egy nyilvánvalóan felszínes lány az interneten?

Tudom hogy nagyon sok a felszínes lány, de van rajtuk kívül is élet. Van egy csomó nem felszínes lány is, lehet arra kéne koncentrálni, hogy őket megtaláld. (+ Ha ez nem jön össze, és örökre szingli maradsz, a májad akkor is veled marad életed végéig, ne vágd tönkre.)

2020. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Először járj edzeni 4-5 évig, aztán elgondolkozhatsz rajta..

De amugy felesleges, mert több a hátránya, mint amit profitálnál belőle..

Ha meg nem teszel a lányoknak, akkor inkább az arcoddal lehet gond, mert az számít legtöbbet nekik.

2020. dec. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%

Öreg én 15 éve edzek.

Te most komolyan félmeztelen képekkel akarsz révbe jutni?:D

Több sebből vérzik az elmélet.

Láthatóan nulla tudásod van a sportról,meg úgy általában arról,hogy minek bármit is mozogni.Mi a lényege.Nem,nem az,hogy 7 mp alatt kell futni a 100 at,és nem is az,hogy "mekkora a karod?"

Elmesz majd egy terembe,és fogalmad sincs mit kell csinálni,de már az első román fészerben legyártott cuccot radsózzák.

Elsőre jól hangzik,hogy az instán pózoló kis ratyik mennyire menő arcok,de ha komoly kapcsolatot akarsz,akkor mas egyéb személyes tulajdonsagokat is kell fejleszteni,mert a kinézet kevés lesz.Persze nem szóltam semmit,ha egy hasonlóan "egyszerű" nőt akarsz felszedi,

marmint pózologni vele.Mert egyebet nem kell várnotok egymástól.

2020. dec. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%

Csajozáshoz teljesen felesleges szteroidot szedni.

Attól ugyanis nem leszel szálkásabb, a hasad sem lesz kockásabb.

A szteroidok segítségével az izomtömeget lehet irreálisan nagyra növelni, de erre meg semmi szükség nincs a csajozáshoz.


Tehát, szteroidot akkor szedjél, ha így akarsz kinézni:

[link]


Ha meg csajozni akarsz a testeddel, akkor edzzél és diétázzál kitartóan, és akkor meg ilyen leszel:

[link]

2020. dec. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Érdemes e ?? Nem tudom, személy függő.. Én már nem nőzök jó ideje mert van családom is, de baráti társaságban úgy ment, hogy én ledumáltam a bugyit a lányokról, egyik gyerekkori barátom meg csak odament, sőt, hozzá oda mentek a lányok ismerkedni.


A kapcsolat minőségéről nem tudok érdemben nyilatkozni, mert az én természetem szerintem rosszabb, bár engem soha nem hagytak el, hamarabb döntöttem én a váltáson, a kedvenc barátomat meg... Elég sűrűn.

De ez már az én agyamban a probléma.


Alapvetően ha tudod hogy milyen vagy, és képes vagy enélkül is csajozni, választhatod a nehezebb utat, a nem szteroidozást.

2020. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
17%
Az tény, hogy sokkal sikeresebb lennél a nőknél, ha kigyúrva, félmeztelenül pózolnál. De vajon megéri? Alapból sokkal jobb az élet nő nélkül, ráadásul még az egészségedet is tönkretennéd.
2020. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!