Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri csak azért szteroidozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri csak azért szteroidozni, hogy sikeresebb legyek a nőknél az interneten?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 éve, hogy elkezdtem kondizni és a helyzet az, hogy bár a változás jelentős és a való életben időnként kapok pozitív visszajelzéseket is, attól továbbra is elképzelhetetlenül messze vagyok, hogy félmeztelen modell képeket tudjak kitenni mondjuk az instagrammra, vagy a tinderre. Sajnos ezek nélkül viszont nem igazán match -elek senkivel.


Sok embertől viszont azt hallom, hogy manapság a lányokat csak a pénz érdekli, a kinézet már nem is annyira. Végül is lehet elég lenni kitenni pár profi fotót, amin mondjuk egy járművel(meg is venném), meg mondjuk pár pálmafával pózolnék egy tengerparton és az is matchelne.


Tehát kérdés, hogy ha újra nyitva vannak az edzőtermek, megéri -e ilyesmivel tönkretenni az egészségemet.


A kérdést nem viccből írtam ki. Sajnos a valóság az, hogy az interneten tényleg ennyire felszínes.



2020. dec. 18. 01:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%

"nőknél az interneten"


eddig olvastam

2020. dec. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Egy 12 darabos gyűjtőnyi rtx 3090-el pózolj! Nem tossza szét a májad és attól lehet még neked is jobban feláll. 😃
2020. dec. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
kettes, felsírtam xd
2020. dec. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

És TE ennyire felszínes vagy?

Tényleg olyan lányt keresel, akit ezzel fogsz meg, aki ezt látja benned? Mi lesz utána, ha megvan a match? Az az ember lennél, akinek az itt felvázolt profil alapján tűnnél? Mi a célod? Csak felszedni akarsz valakit, felszínes kapcsolatban lenni, és mondjuk jókat szexelni, vagy ennél komolyabbat keresel, olyan kapcsolatot, amiben a személyiséged is számít? Nincs gond az előbbivel sem, de ha az utóbbi, akkor szerintem nem jó ötlet önmagad meghazudtolásával kezdeni, és egy olyan képet mutatni magadról, ami nem te vagy, de ráadásul az írásod alapján még le is nézel. Ebben az esetben én inkább azon gondolkoznék, hogy kihozod-e magadból a maximumot, ami önazonosan lenni tudsz (példánál maradva előnyös-e a kép, ami fent van rólad) vagy hogy épp megfelelő platformon keresel-e párt.

A legtöbb ismerősömnek biztosan tudom, hogy nem ezek a preferenciái, és nem "arra buknak", amit itt leírtál. De persze kérdés az, hogy ki a célcsoportod, mert lehet te tényleg olyan körökben mozogsz (és ott is akarsz maradni), ahol ennyire a külsőségek számítanak. Ezt gondold végig.

2020. dec. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
2: Amíg nem látok egy mainstream arm alapú pc -t, nem veszek semmit. Vagy max 2 év múlva váltok mac -re.
2020. dec. 18. 01:44
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

az interneten tényleg ennyire felszínes


nem, te vagy az. vagyis te is.

2020. dec. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Pedig thanos is hogy ki van baxva.

2020. dec. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Remélem, hogy kamu kérdés. Cucc nélkül is el lehet érni látványos formát.
2020. dec. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

Naturalban is vannak szexi fiukak. Ne rontsd el az egeszseged.

Jarmuket palmafakat nyugodtan vesd be. Biztos van,akinek a korwt is szamit,nem csak a husika.

2020. dec. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

Lehet írni, hogy megéri, lehet írni, hogy nem éri meg, lehet írni, hogy tonkreteszed magad, de a helyzet az, hogy csak te tudod, hogy mennyit ér neked a netes társkeresősdi.

Ha fontosabb az egészségednél az, hogy lenyűgözz olyan nőket akiket ilyen szinten felszínesnek tartasz, akkor csináld.

2020. dec. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!