Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konolyan lehet venni egy olyan fiút aki le akar velem feküdni?

Figyelt kérdés
Közeli ismerősök vagyunk már pár éve nekem baromira bejön és felhozta a szex témát. Tudni kell hogy neki már nagyon sok egyéjszakás kalandja volt és ellegge "szex mániás" . Viszont nekem egy sem. Nem értem miért akar hirtelen mindenáron lefeküdni velem miért akarja tönkre tenni az ismerősi viszonyunkat? Azt nem tudom hogy akar e többet is esetleg erről nem beszél viszont én sem szeretném megkerdezni mert biztos vagyok benne hogy nem az igazat mondaná. Nem tudom hogy mennyire lehet az ilyen srácokat komolyan venni.

2020. dec. 13. 18:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*egy sem volt
2020. dec. 13. 18:05
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem miért akar hirtelen mindenáron lefeküdni velem miért akarja tönkre tenni az ismerősi viszonyunkat?"


Talán azért, mert borzasztóan nem érdekli az ismerősi viszonyotok... gondolod abban a sok "egyéjszakás" (sic!) kalandban érdekelte, hogy azokkal a csajokkal mi lesz?

2020. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne vedd komolyan, abból amit írtál róla eléggé az jön le, hogy csak szexelni akar. Ha többet akarna, akkor nem a szex lenne az első, amit felhoz. Ez biztos.
2020. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért is lepett meg mert tudja hogy mennyire gátlásos vagyok és még nem voltam senkivel sem. Fura hogy ezt is lekakálja
2020. dec. 13. 18:07
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

4: én voltam úgy havercsajjal, hogy tudtam, hogy nekem csak egy éjszaka lenne, neki viszont ennél sokkal több... nem mentem bele, mert nem akartam megbántani.


Van akinek egy kellemes óra megéri azt, hogy többé nem tud a szemébe néni. Gyanítom pont ez vonzza benned.

2020. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen, azt nem érdekli semmi, bepróbálkozik mindenkinél, aztán 10ből 1 biztos bejön. Nem foglalkozik a te gátlásaiddal, abban biztos lehetsz. Csak saját maga érdekli.
2020. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából elvesztheted vele a szüzességedet, de többet nemhinném, hogy bele kéne gondolnod, valószínűleg csak egy strigula lennél neki.
2020. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen megszerzi a lányokat és most Te lennél soron nála. Ez világos.

Ffi.

2020. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Mindenki meg akarna dugni akinek tetszel.


Csak van aki ezért van aki azért nem teheti.

2020. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha többéves jóbarátságról van szó, akkor bíznál benne, és akkor érdemes lenne megtenni. De ha eleve úgy viszonyulsz hozzá ,hogy "biztos vagyok benne hogy nem az igazat mondaná", tehát egy megbízhatatlan alaknak tartod, akkor megette a fene. Abból nem lesz jó kapcsolat.
2020. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!