Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők már az ismerkedés első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők már az ismerkedés első pillanatától kezdve hamis képet mutatnak magukról a smink miatt, ez nem káros?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 01:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
15%
Ezért kell első randin uszodába vinni. :D Amelyik nem hajlandó, ott már tudhatod hogy hatalmas meglepetések és csalódások lesznek az első együttébredésnél, vagy világosban szexelésnél. A smink mellett megemlíteném a testleszorító bugyikat, push-up melltartókat.. nem értem miért jó egy nőnek ha csalódással kezdünk egy esetleges kapcsolatot.
2020. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
25%
Sminket bagatelizállják a nők, pedig..... A smink nélküli lányoknak semmivel sincs szebb arca mint a legtöbb fiúnak, csak ők ugye az alapozó -smink-púderrel bevakolt fejüket hasonlítják pl az én környezettől égetett kiszárított, vagy fagy miatt színeződött képemhez. A híres 10 es skálán a legtöbb nő kapásból 2 számmal rosszabbat kapna natúr mivoltában.
2020. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen ez is benne van, hogy már az alapozó nem is számít sminknek, pedig pont azért van, hogy elfedje a bőrhibákat.
2020. dec. 11. 11:37
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

Egy túrán ismerkedtünk meg a párommal. Egy deka smink nem volt rajtam (alapozó meg bb krém meg hasonló dolgok sem), a hajam is szar volt, mert egyébként vasalni szoktam, de ott azzal sem foglalkoztam. A csini ruha helyett is maradt a túracucc.

Olyan nőt kell keresni, aki nem sminkkel, ha téged ez zavar.

2020. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13%
14 szerintem félreérted a kérdést. Nem a smink zavarja a férfiakat sőt én azt mondom sminkeljen. A baj az van hogy a sminkkel feljavított arca okán elvárja hogy a srác alapból úgy nézzen ki mint ő segítséggel különben jön a hazug diagnózis hogy: “hát te nem vagy az én szintem, néz rám aztán nézz tükörbe”
2020. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire gondoltam, mint a 15-ös.
2020. dec. 11. 13:37
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

Szánalmas a rinyátok!

Először is a nők nagyobbik része egyáltalán nem sminkkel, egy másik része minimálisan.

Nagyobb sminket a nők 95%-a csak alkalmakra rak fel.

Hiába hisztiztek itt. Szánalmasak vagytok.

2020. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%

Csak alkalmakra rak fel.

Jah.

Mint pld egy randi.

:D

2020. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%
17 te ezek szerint nem láttad neten a mémet. Csaj erős sminkkel, mire a környezet reakciója:” De jól nézel ki”. Csaj szolid sminkkel, mire a környezet:” természetes szépség?! Respect.” Csaj smink nélkül, mire a környezet aggodalommal:” Beteg vagy??”
2020. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

#19: rohadt mókás iromány lehet, de a valósághoz nem sok köze van. Nekem semmi ilyen megjegyzést nem szoktak tenni, akár van rajtam smink, akár nincs.

Egyszer a természetes szőke hajam befestettem feketére, és volt, aki csak annyit mondott, hogy valami olyan furcsa rajtam.

Nagyon túltoljátok ezt a smink témát.

A nők 90% 5 perc alatt végez a sminkkel, nem 5 kiló vakolatot ken magára.

2020. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!