Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak netes társkeresőkön is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak netes társkeresőkön is bevethető PUA trükkök, vagy az egész "tudomány" ment a levesbe?

Figyelt kérdés

Manapság már csak internetes ismerkedés van. Nem hiszem, hogy túl sok tudatalatti PUA trükk létezne, mivel a legnépszerűbb társkeresők azok egyszer eldobhatósak úgymond, tehát egy kép alapján döntesz egy pillanat alatt. Annyit lehet csinálni, hogy elmész egy profi fotóshoz és csináltatsz pillanatképeket. De mivel Tinderen meg ilyeneken minden férfinak ki van maxolva a külseje (ahogy ránéztem a konkurencia felhozatalra) így ezzel a "trükkel" sem fogsz kiemelkedni egyáltalán a tömegből. Márpedig ott olyan külsejű férfiak is hódítanak, hogy ihaj, azokkal aztán versenyezhetsz, hajrá.

Így az egész PUA tudomány, tulajdonképpen ment a kukába? Korszerűtlenné vált? Ez még a 80-as években keletkezett az USA-ban, akkor még eleve teljesen más világ volt, sőt alapvetően az USA is egy más világ. Itteni nőknél eleve nem is működött.



2020. nov. 20. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4: "A neten ismerkedni a 2000-es évek végén volt jó,"

Pontosítsunk, a 2000-es évek ELEJÉN volt igazán jó. Volt a gyaloglo chat oldal és kb annyi. Ott viszont 100x jobbakat lehetett beszélgetni, mint ma. Ismerősömnek onnan lett felesége. Én pedig akkoriban kb. 12 évesen 18 éves csajszikkal tudtam dumálni és mindenki teljesen normális volt és nyitott. Ma mi van? "látta" és semmi válasz. Kb.

2020. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11


Szerintem még a még a 2000-es evek végén is jó volt. Az ugye a Windows Live Messenger korszaka volt. A chat.hu-ról és a Myvip.com-ról rengeteg csajt vettem oda fel, meg voltak, akik engem vettek fel, aztán beszéltük le a randikat. De amúgy a gyaloglo chat is jó volt.


Viszont megértem, hogy ma már nem ilyen egyszerű. Azért a neten rengeteg perverz alak van, gondolom sok nőnek volt negatív tapasztalata a randinál, ami miatt szkeptikusabbak lettek.


Én azt mondom, hogy az ember elsősorban előben tanuljon meg ismerkedni, sokkal jobb. Bár az internetes ismerkedés is jó, csak ma már nehezebb, ezért tudni kell okosan csinálni. Én élőben is ismerkedek, meg az interneten is, de inkább előbbit favorizálom.

2020. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!