Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szellemi betegsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szellemi betegsége lehet egy olyan pasinak, akivel 2 hónapja ismerkedtünk, már a sex témák is szóba kerültek, utána eltűnt mint a kámfor és nem hajlandó válaszolni az üzeneteimre, miért csinálta ezt vajon?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Ó kedvesem! A két kezem kevés lenne rá, hogy én mennyi nővel beszélgettem már itt a gyk-n, belementünk elég mélyen az életünkbe, megvolt a frekvencia, megvolt a fotó csere is. Én már az elején mondtam hogy házas vagyok, elmondtam nyíltan hogy nem fogok elválni, mert nincs okom rá. A szex és a női gyengéd energiák hiányoztak, amit a feleségemtől sosem fogok megkapni, nekem ennyi kell, meg egy kis flörtölés. Nem árultam zsákbamacskát, ők is pontosan ilyenek voltak, házasok. Egyikből sem lett szex, holott semmi baj nem volt sem a külsővel, sem a belsővel. Szóval ez egy ilyen műfaj! :)
2020. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Rájött, hogy fél a felelősségtől, és ő csak egy gyors ütemet szeretett volna csak, nem párkapcsolatot.
2020. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Vagy rájött, hogy a szex egy idegen nővel problémás is tud lenni, inkább visszavonulót fújt.
2020. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ő hozta fel ezt a témát, ő szerette volna nem én kezdtem el erről beszélni.

Én csak a találkozót javasoltam, ne irogassunk már a semmiről.

2020. nov. 19. 22:10
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne is gondolj arra az elmulasztott lehetőségre, amelyet most valószínűleg el kell engedned a gondolataidból!


Ha a Sors TÉNYLEG Neked szánta ezt az illetőt, akkor majd olyan körülmények között fogtok találkozni és olyankor, AMIKOR NEM SZÁMÍTASZ MAJD RÁ!


Addig pedig azt tanácsolom, hogy ISMERKEDJ MEG MÁSOKKAL! (De méginkább a koronavírus járvány idejének lecsengését VÁRD KI TÜRELEMMEL - azután mindenféle ismerkedési lehetőséget kínáló intézmény újra megnyitja a kapuit.) Több választék lesz bizonyosan.

2020. nov. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyébként hány éves vagy? Milyen iskolai tanulmányokat folytatsz? Esetleg dolgozol már valahol, van némi önálló kereseted?


Iskolai közegben - diáktársaid közül - SENKI nem keltette még fel a figyelmedet? Munkahelyi közegben ÉRTELMETLENNEK TALÁLNÁD, hogy Bárkit is közel engedj magadhoz?

2020. nov. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 BeefEater ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy ghosting és sajnos nem csak a férfiak között vált szokásossá. Engedd el, aki nem képes egy "bocs, de nem" üzenetet küldeni az úgysem alkalmas komoly kapcsolatra.
2020. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!