Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Villamosmérnök,fizikus ,csillá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Villamosmérnök,fizikus ,csillágász lányként,van esélyem villamosmérnök fiúnál?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 01:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

#15

Egyetértek veled, én is ìgy gondolom.

Én inkább fizikáért vagyok oda ,szoval nekem jobb egy olyan társaság ahol tudok beszélni a hobbijaimról,csillagászatról,egyéb dolgokról ,és nem néznek bolondnak ha felhozom témát.

Hallottam már olyan lányról aki elment egy villamosmérnökel randizni aztán nem jöttek ki mert a srác egész idő alatt csak szakmáról meg a diploma munkájáról beszélt.


Igen,kevés az ilyen lány,de azért vannak csak nagyon ritka.

Műszaki beállítottságú lanybol meg még kevesebb van.

2021. jan. 19. 10:54
 22/22 Károly farkasok ***** válasza:

Olyan helyen ahol tényleg csinálnak valamit egy adott pillanatban biztos hogy fogsz találni olyat aki megfelel az elvarasaidnak. Én tapasztalatbol mondom hogy olyan helyen amire én celzok akadnak olyan férfiak amilyet te keresel. Ezért is mondom hogy jól valasztottal pályát! Nem beszélve az alternatívakrol amik a munkaerő piacon vannak... De ezt majd meg fogod a saját borodon tapasztalni.

Arra azért figyelj oda hogy ezek a fiúk nem olyan ramenosek mint azok akikkel neked eddig dolgod volt... És bizony... Volt egy fiatal, veled kb egykorú, nálam kicsivel fiatalabb kollégám az egyik munkahelyen aki bizony azért lett egyszerű hegesztő mert az élet nem fer... Én csináltam olyan sunyisagokat hogy pl Jolán (minőségi ellenőr) mikor eltörte a szerszamat amit mi "férfiak" értetlenül néztünk hogy hogyan... Említett fiúhoz vittem és ővele vitettem vissza Jolanhoz... Viszont szegény úgy meg volt illetodve hogy köpni-nyelni nem tudott... És ennek az ilyen férfiakra egy adott pillanatban raakaszkodik egy kevésbé életerős és belevaló csajszi...

Nyitott szemmel kell járni!

2021. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!