Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Villamosmérnök,fizikus ,csillá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Villamosmérnök,fizikus ,csillágász lányként,van esélyem villamosmérnök fiúnál?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 01:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#9

Hát ,nem ertelek,most írtam hogy nem egy mernök fiút ismerek vagy infost akinél elvárás legalább is nekem azt mondták és rengetel barátnőjük volt.

2020. nov. 16. 23:35
 12/22 anonim ***** válasza:

Ja, ha mások is csinálják akkor tök oké.

Pill. mindjárt jövök csak megölök valakit mert azt is szokták csinálni.

2020. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%

Rettentő szánalmas amikor valaki végzettséghez köti az ismerkedést.

Az ilyenek az igazán későn érő típusok de majd ha felnőttök rájöttök, hogy mi számít igazán addig meg úgyis csak bohóckodtok és a gyakorikerdesek.hu-hoz hasonló oldalon senyvedtek.

2020. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Miert koveted a tobbi marhat? Boldogtalan maradsz ha masokat utanzol, es nem vagy kepes szerelmet szivbol keresni.


A szerelem egyik alpja az elfogadas es feltetel nelkuli szeretet.


Ja, nem szerelmet keresel akkor, ertem.

2020. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#4


Azért mégiscsak fontos ez, nekem akár mindegy is, hogy mi a szakmája a lánynak, csak műszaki beállítottságú legyen.


Különben nem működik a kapcsolat, mert ő nem fog érteni engem, a hobbijaimat, és vice versa.


Nyilván előre nem tudom megjósolni, hogy pl. egy jogászhallgató lánnyal fog-e működni a kapcsolat, de hogy egy mérnökkel, informatikussal nagyobb az esély, az is biztos.


Az, hogy ilyen nők alig léteznek, már más téma... :)

2021. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%
A villamosmérnököt jó, ha preferálod, mert akkor együtt tudjátok majd mérni a villamosokat!
2021. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Károly farkasok ***** válasza:
0%

Arra figyelj oda hogy aki azért lesz mérnök mert pénz azzal baj lesz.

De szerintem ne csuggedj... Nekem nincs mérnöki diplomám viszont bit szinten programozok assamblerben... Hobbiból... Volt már több munkahelyem ahol karbantartó ként dolgoztam gyárakban... Mindig a magadfajta(általában ti muszakvezetok lesztek) lányokkal jöttem ki a legjobban... Viszont ezért sok irigyem is lett a mérnökök között akik mondjuk úgy nem hogy bit szinten programozni... De máshoz se nagyon értenek...

És ha programozni nem is tud minden karbantartó, azért akadnak köztük talpraesett legények és úgy általában a gyárakban nem működnek a dolgok belevaló igazi férfiak és nők nélkül!

Jól valasztottal pályát.

2021. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Kedves Károly!


"Arra figyelj oda hogy aki azért lesz mérnök mert pénz azzal baj lesz."


Igaz,de még menyire igaz,nem is igazi mérnök aki pénzért tanulja a szakmát.

Gyereként mindig is rajontam a fizika csodálatos világért,és legnagyobb szívfájdalmam az valaki nem csodálatból vagy szenvedélyből lesz mérnök vagy fizikus csak a pénzért.

Egyre több ilyet látni sajnos az egyetemeken.

Kedves Károly,ilyen pénz éhes férfiért akiről te is írtál nem is kár,ilyenekel sose jönnék össze.

Ezek voltak gyereként az álom szakmáim és sikerültek,már csak az igaz szerelmet kell megtalálnom hozzá és boldog ember lehetek.


Igazábol ,nem kell feltétlenül szakmabelinek lennie.Nagyon szeretem a szakmámat és jó lenne egy olyan társ akivel eltudok beszélgetni,és nem néz hülyének mikor fizikárol kezdek el vele beszélgetni igazábol enyi az egész.

Bár a legnagyobb vágyam hogy megtaláljam életem igaz szerelmét,bízom abban hogy nem csak a mesében létezik ilyen, nála még az se zavar bugyutának néz mert nem érti mikor a munkáról beszélgetek vele,mert ha szerelmes az ember akkor nem az a lényeg.

2021. jan. 19. 10:19
 19/22 A kérdező kommentje:

Kedves Károly!

Mérnök és mérnök között is hatalmas nagy különbség van.

Általában abból lesz jó mérnök aki szenvedelyből lesz mérnök és nem a pénzért.

Sok sikert kívánok munkájához.

2021. jan. 19. 10:33
 20/22 A kérdező kommentje:

#13

Nem kötöm végzettséghez az ismerkedést egyáltalán.

Nagyon romantikus lélek vagyok ,és megtalalom az igazi szerelmet az lehet analfabéta is aki saját születési évét se tudja lerni vagy hajléktalan nem számít,de sajnos az igaz szerelem nagyon ritka.


De abban a 15-nek igaza vagy,hogy sokal jobb egy szakmabelivel beszélgetni aki legalább anyira ranjong a szakmáért mint ő.

2021. jan. 19. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!