Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Villamosmérnök,fizikus ,csillá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Villamosmérnök,fizikus ,csillágász lányként,van esélyem villamosmérnök fiúnál?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 01:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Fiú - lány! Elég ennyi, ha összeilletek! Csak akkor játszik a többi, ha feltalálni is szeretnétek a jövőben közösen valamit.
2020. nov. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Villamosmérnök fiúként én örülnék ilyennek.

Mindig panaszkodnak az emberek, hogy nem értik, miről beszélek már fél órája.


Végre valaki, aki nem a munkatársam, megértene.

De sajnos kevés a villamosmérnök lány nagyon.

2020. nov. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Viccek is vannak róla, hogy egy épületben akár 1048576 is szokott lenni. 2 a 20.-on. De lehet hogy ők is fiúk. Csak beöltöztek, hogy segítsen nekik valaki a vizsgára készülni.
2020. nov. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
70%
Nos, nálam az a nő élből kiesne, aki képes ilyen ökörséget megkérdezni. Mif_sz köze van egy párkapcsolatnak egy szakmához? Mégha ő kamionos lenne, te meg stewardess, akkor oké, de így...
2020. nov. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Négyessel értek egyet. Teljesen mindegy, mi a végzettséged, de ha valaki ilyen kérdést fel tud tenni, azt azonnal elkönyvelem ostobának.
2020. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5

Igazad van amúgy,beszéltem egy villamosmérnök fiúval itt gyakorin aki közölte velem ,hogy csak mérnökekel ismerkedik és az előző barátnőjét azért dobta ki mert nem keres havi fél milliót meg nincs diplomája.

És ezt nagyon sok helyen hallotam már hasolokat ami elég gáz amugy.

Kiváncsi voltam ,hogy a többi mérnök hallgató is ilyen vagy csak ő van elszálva magától enyire.

Azt még megértem szeretne egy hasoló érdeklődsű hölgyet maga mellé,de hogy azért dobja ki mert keveset keres ez undi.

Szóval ezek szerint még van remény hogy valaki azért kedvel aki vagyok,vagy csak az számít mennyi van a bankszámlámon meg milyen iskolába jártam?

2020. nov. 16. 11:39
 7/22 anonim ***** válasza:

"beszéltem egy villamosmérnök fiúval itt gyakorin aki közölte velem ,hogy csak mérnökekel ismerkedik"

Ez akkor is általánosítás. Ebből az egy - vagy akár több - példából nem lehet leszűrni azt, hogy általában nem akarnak majd veled ismerkedni.


"Szóval ezek szerint még van remény hogy valaki azért kedvel aki vagyok"

Vagy azért talál ellenszenvesnek.

2020. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

miért pont villamosmérnök? Pénz? Vagy otthon is csak szakmázni akarsz vele? Mi van ha mondjuk más, ne adj isten szakmunkásnál találod meg a szerelmet?


Aztán mondják, hogy a pasik a túlválogatósak.

2020. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyi eszed van, hogy kritérium a szakma akkor sajnos senkinél sincs esélyed.
2020. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8

Nem ,nyolcas ,engem az se zavar a hajléktalan.

En szaponoperába illő romantikus szerelemre vágyok amugy ,de olyat nagyon nehéz találni.Ķettszer voltam szerelmes aból az egyik munkanelküli volt a szülei tartoták el,és matekból is bukot,érettségije volt.

Másik srác meg call centerben dolgozot.Egyik se volt mérnök nem azért írtam ki,hanem mert úgy vettem észre hogy álltalában náluk elvárás, vagy lehet hogy véletlenül pont olyanokat fogtam ki.

Nyolc nem vagyok túl válogatos hol írtam ezt amúgy?

Én pont hogy szerelemre vágynék ,de az nem jön csak úgy ,28 év alatt csak kéttszer voltam szerelmes ,és ezért csak kéttszer akartam kapcsolatot.Ezel a kétt srácal nem jött össze ezért várok a következő szerelemre,ha 10 év múlva jön 10 év múlva,akkor adig várok.

Abban meg nincs semmi rossz ,ha valaki hasoló érdeklödésü embert keres mint ő is.

Ha elég lenne nekem anyi hogy össze jövök egy fiúval érzelmek nélkül aki nem szeret engem és én se őt,akkor rengetek fiúm lehetne,bármilyen korosztályba ,vagy szakmába,és tipusba,de

sajnos menhetetlenül romantikus lélek vagyok ez mutasa azt hogy még nem volt barátom mert várok a szerelemre.

#8

Amugy miért zavarna ha pont villamos mérnök lenne?

Azt nem írtam hogy a pénz ,ez nem tudom honnan jött?

2020. nov. 16. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!