Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg léteznek olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan férfiak, akik akár 25-30 éves korukban is szüzek vagy nem jött össze nekik semmilyen nő?

Figyelt kérdés

A fizetős nem számít. Olyan férfiak, akiknek még egy nyamvadt egyéjszakás valami sem jött össze egy viszonylag jó csajjal (vagy bármilyennel) és nem úgy néznek ki, mint Molnár Krisztián (és hasonló intelligenciával és stílussal bírnak)?


Mert nem hiszem el. Az ilyen férfiak csak trollkodnak.



2020. nov. 8. 08:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

#10


Egyetlenegy dolgot nem értek. Miért baj, ha valaki szemüveges? Én pl biztos nem szeretnék kontaktlencsét hordani. Ha annyira leromlik a szemem, keresek egy, a fejemhez illő szemüveget.

2020. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

#21: Szerintem a hangsúly a többi jellemzőn volt. Amúgy meg a szemüveg például a nőknél lehet szexi, férfiaknál baromi ritkán és maximum sapioszexuális nők bukhatnak rá, abból meg kevés van.


De általában véve kijelenthetjük, hogy a szemüveg ritkán számít pozitív jelzővel a szexuális vonzalom kialakulása terén. Akárcsak a kopaszság, a kopaszodás meg főleg (még ha kopasz férfiak be is jönnek bizonyos nőknek, mint Vin Diesel, de csak bizonyos nőknek és szerintem egyik sem rúgná ki a hajjal rendelkező Vin Dieselt az ágyából).


A magasság pedig ha 190 alatt van, akkor dettó. Az 150-es csaj lehet, hogy épp örül, hogy a párja csak 169 és nem kell annyira ágaskodnia a csókért, de nem rúgná ki a tökéletes klónját, ha 185 lenne. Ellenben fordítva, az 175 magas modellcsaj már sokkal nagyobb eséllyel tépelődne, hogy összejöjjön-e azzal a férfivel, aki amúgy szimpatikus és tetszik is neki, de 5 centivel alacsonyabb. Még akkor is, ha ez a lány amúgy sosem hord magassarkút sem.


Szóval ezek ilyen univerzális hátrányok a férfiaknál.

2020. nov. 12. 03:37
 23/33 anonim ***** válasza:

#22

Van sapka/nincs sapka... a végén már azt is kitalálják, hogy az is taszító, ha valaki télen fel mer öltözni.


...

2020. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek, én például már sajnos 40 éves vagyok, és szűz. Mindig is szorongásos betegségek gyötörtek, többek között szociális fóbia.

Próbálkoztam régen interneten valamit elérni, de sajnos nem sikerült.

2020. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Amilyenek a mai lányok és igényeik, egyre több lesz. 20 éves korukig csak illegetik magukat, utána már az alapszint a minimum Hollywoodi filmszinesz alkat sok pénzzel, menő autóval, jó nagy házzal es minimum 18+ 🍆kal. Igen, egyre rißancabbak lesznek.
2020. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz, hogy ahogy egyre több ember él a bolygón úgy egyre többet lehet válogatni. És mivel tudják a lányok még a ronda lányok is hogy ők döntik el kinek adnak esélyt és kivel fekszenek le, nem a férfi, addig ezt úgy használják ki ahogy akarják. A fiúk meg választhatnak, hogy vagy önző bunkó ge*i alfahím szerű valamik lesznek akik le**arják hogy a lány/nő mit akar csak nekik legyen jó, vagy maradnak normálisak (nem összekeverendő az átlagossal a normális...) viszont úgy meg szüzek maradnak és senkinek se fognak kelleni, mert a mai világba nem azok a lányok többségénél pláne fiataloknál az igények hogy normális legyen a pali hanem az hogy insta b*ziként öltözködjön és úgy is éljen a srác... aztán ha egy f***kalap akkor az, de a lényeg hogy nézzen ki úgy ahogy az insta népe vagy ahogy azt elfogadják hogy jól mutassanak a közös képeken és ennyi. Akinek vannak érzései lehet akármilyen magabiztos akkor se fogja leszólítani a legjobb csajt a buliba mert ha visszautasítja az nyomot hagy. Ki szólítja le őket? Azok akik semmit se veszíthetnek, mert ha őt nem is, akkor majd más hozzá hasonlót dug meg az illető aki csak ennyit lát bele, hogy "valakibe már ürítenem kéne, ki lesz vajon a mai zacsim akibe ürítek"? És ez jön be a lányoknak pláne a fiataloknak, de van aki nem növi ezt ki idősebb korára se és így lesz a férje később alkoholista aki veri őt és rosszabb esetben a gyerekét is... Nem trollkodnak a férfiak, csak van aki tisztességes marad ilyen áron hogy szűz is marad emiatt. De legalább nem lesz alkoholista, nő erőszakoló, gyerek és feleség verő belőle, vagy sorozatgyilkos, netán pszicho vagy szociopata. Te minek örülnél jobban kérdező? Ha azt mondaná a társad mikor rákérdezel hogy "hány csajod volt?" hogy "fú bakker annyi hogy nem tudom, de több mint 100 XDD", vagy annak ha azt mondaná, hogy "hát az igazság az hogy még egy se és szűz vagyok :S"? Ahogy lányokból is inkább egy férfi az utóbbinak örül, úgy lehet Te is jobban járnál egy szűz palival, mint egy olyannal aki tapasztalt ugyan, de cserébe ki tudja mennyi ideig lesz hűséges, vagy hogy az lesz-e valaha is életében egyáltalán. :)
2020. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

#26: Látszik, hogy te vagy az említett szűz fiú és fogalmad sincs még önmagadról sem.


A férfiak másképp működnek. A mai világban egyik nem sem áll meg egy partnernél, de a nőnél ha SZERELEMBE ESIK valószínűbb, mert a hipergám beállítottsága miatt amíg tart a rózsaszín köd, addig csak téged lát, a többi férfi vakfolttá válik számára.


A férfiak viszont poligámok, lehetsz bármennyire szerelmes egy lányba, lehet az a lány a világ legszebb topmodellje, akkor is a saját kockázatvállalási hajlandóságod fogja eldönteni (illetve a lehetőségeid), hogy megcsalod-e vagy sem. De utána visszamész hozzá és sírsz hónapokig, mint a fürdős k...va ha elhagy. De hajtanak az ösztönök.


A kis gyík szűz kockák szokták az ellenkezőjét bizonygatni, akik vagy alapbóól a két kezüket összeteszik, ha huszonX évesen összejön egyetlen lány is és nem kockáztatnak meg alapból annyira rettegnek mindentől, hogy még a piros lámpán se mennek át a gyalogátkelőn és az orrukon is mindig ott a maszk. Ilyen emberre alapozik sok nő, hogy "Hát igen, lett volna lehetősége, mégse csalt meg." - ja, valóban, mert retteg kockázatot vállalni. De eljátszott a gondolattal, mert a fejébe nem látsz bele.


Én még mindig jobban tisztelem azt az embert, aki meg merné tenni, meg tudná tenni, mégse teszi, mint aki fosik, retteg a következményektől mert egy muja pöts.


A párducnak opció, hogy felmászik-e a fára vagy sem. Az elefántnak nem, mert kib...ottul nem tud fára mászni. Még akkor sem, ha bizonygatja, hogy ő amúgy sem akart volna.

2020. nov. 16. 01:25
 28/33 anonim ***** válasza:

#27


Ugyan már! Eddig értelmesnek gondoltalak, de ez egy baromság. Női és férfi oldalról is azért bőven maradtak olyanok, akik tudnak szeretni.

2020. nov. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
itt árulta el magát a kérdező. :) A megcsaló emberek és a nem megcsaló emberek közt nem az a különbség, hogy ki meri és ki nem, hogy ki retteg a következményétől és ki nem. Hanem hogy kinek van gerince és ki az aki szakít és utána keres újabb partnert, akár szexre, akár többre és ki az aki pedig már akkor keresgél és kúrogat mást, mikor még nem is közölte a jelenlegi társával, hogy hát amúgy nem minden okés és emiatt keres mást. Nem a lehetőség az ami megkülönböztet 2 embert vagy a kockázatvállalás, hanem a gerincesség és a gerinctelenség. És hidd el aki meg merné és meg tudná tenni az nem fog melletted maradni pont az előbb említett okok miatt. :)
2020. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

#29: Akkor ringasd csak magad ebbe a hitbe. Ugyanolyan megnyugtató, mint a túlvilág létezése és ha jót cselekszel, akkor a mennybe jutsz...


Az evolúció kegyetlen, mindenki kihasznál mindenkit ott, ahol csak tud.


Az élet pedig engem igazol. Míg itt vergődnek egyesek, hogy szüzek (bakker, én már 14 évesen elvesztettem) 25-30 évesen meg hogy nem találnak nőt, addig én legrosszabb esetben is 1-2 héten belül találok egy levarrásra alkalmas 10/6 fölöttit.


#28: A hozzád hasonló gondolkodású nőkön szoktam röhögni, amikor régóta ismerem őket, mondjuk általános vagy szakközép, esetleg csak egyetem óta, amikor még ők is így vélekedtek, aztán több év házasság vagy együttélés után jön a vak szerelem, aztán megőrülnek.


Volt olyan, akire csak mosolyogva ránéztem és már mondta is, hogy "Meg ne szólalj, nem akarom hallani, hogy igazad volt. Soha, soha még csak nem is gondoltam arra, hogy megcsaljam, erre tessék."

2020. nov. 16. 21:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!