Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van , az hogy magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van , az hogy magukat jó embernek valló nők diszkriminálnak, tárgyiasítanak ?!A szimpátia a vonzódás kevés?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 23:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor gonosz vagyok? :D


Szutyok egy felszínes liba vagy,

2020. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
96%

"Szutyok egy felszínes liba vagy."


És mitől az szerinted?

2020. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan lefekszem még pár pasival, hogy jobb ember lehessek. :(
2020. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
97%
Figyeld ezt a diszkriminációt: nemhogy a páromon kívül az összes (!) férfit elutasítottam, de az összes nőt is! A logikád alapján számomra egy különleges hely várakozik a Pokolban.
2020. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Íme a helyi nőgyűlölők szintje, egy épkézláb mondatot sem tudnak értelmezni.
2020. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

A kérdésnek nem sok értelme van, ugyanis nyilván nem jössz össze olyannal, aki nem vonz, utálatot kelt benned. Ezt a tárgyiasítást nem értem a kérdésben, most arra gondolsz, hogy sétáló ATM-nek nézem a másikat? Biztos van ilyen, de nem mindenki...

Társadalmi nyomás meg.. hát valahol biztos van és valahol jogos is, hiszen ha óriási szakadék van két ember között, akkor az ki szokott ütközni. Szerintem 100-ból 1 esetben sikeres tud lenni, de amúgy célszerű hasonló körökben mozogni, némi eltérés persze lehet.

Mondok egy példát fordított esetből, csak, hogy érts engem:

Egyik exem nagyon gazdag volt (nem ezért választottam, ezt az elején nem tudtam) és a családja nem tartott elég jónak. Ez nyilván nyomást gyakorolt rá is, btw, szerintem ahol anyuci meg apuci szava a mérvadó, akkor ott 1. nem szeretett igazán 2. nem is baj, hogy nem egy kisfiúval kell majd élnem, aki a szülein csüng.

2020. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen benne lennék pl veled kapcsolatban. De semmi szex, mert én úgy szeretném. Semmi összebújás, mert nekem nincs rá igényem. Semmit nem is csinálok meg helyetted. Csak együtt vagyunk, néha beszélgetünk, szeretjük egymást, ilyesmi.


2 hetet adnék és rád tudnám sütni a diszkriminatív féreg jelzőt, mert folyamatosan engem oltogatnál és savaznál az igényeim miatt és folyamatosan azt mondanád, hogy ez nem kapcsolat. Vagy félrekúrnál vagy pedig rám erőltetnéd magad. Vagy esetleg megmagyaráznád nekem, hogy beteg vagyok, akivel nem akarsz lenni.


Ja, ennyit arról, hogy a párkapcsolatban ne létezzen diszkrimináció.

2020. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Sokan nem értik még mindig a kérdés lényegét , és a kommenteket sem olvassák vissza. Vegyük előről vonzódás =tetszik

szimpátia: valamilyen belső tulajdonság vagy kisugárzás megfog .

Diszkrimináció : hátrányos megkülönbőztetés .

2020. nov. 7. 15:56
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan nem értik még mindig a kérdés lényegét "


Szerintem gyakorolj egy kis önkritikát, olvasd el újra a kérdésedet, és nézd meg, hogy mennyire ködös, általános kérdés, amiből egyáltalán nem derül ki, hogy mit értsz diszkrimináció alatt a társkeresés területén.

2020. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!