Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van , az hogy magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van , az hogy magukat jó embernek valló nők diszkriminálnak, tárgyiasítanak ?!A szimpátia a vonzódás kevés?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 23:49
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Kész szerencse, hogy nem tartom magam jó embernek, így engem az ilyen "dehát te nem is vagy jó ember" játszmákkal csak megnevettetni lehet, nem meghatni. :)
2020. nov. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

13# Nem, nem utálja, hanem nem vonzódik hozzá. Ez teljesen más. Nekem pl semmi bajom a husi pasikkal, de páromnak össze nem tudnék állni ilyennel, mert nem vonzódok hozzájuk, de ettől még elfogadom őket az élet minden területén.

Ha esetleg téged kidobott valaki olyan miatt amiről nem tehetsz, akkor biztos hogy nem vonzódott hozzád, vagy nem tudta összeeegyeztetni az életét a tiéddel, de ez messze nem diszkrimináció.

2020. nov. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Miközben “diszkrimináció” miatt nyafogj, aközben meg nőkre írányuló ítélkezéseket teszel.. pedig is férfiak diszkriminálnak eleget.

És csodálkozol, hogy miért nem veszik komolyan a kérdésed..

Ha létezik is efféle “diszkrimináció”, attól még nem rosszabb, mint az itteni incel nőgyűlölködés, neked is könnyebb másokra mutogatni, mintsem tükörbe nézni.

2020. nov. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%
Rájöttél, hogy a nőszerűek nem angyalok?
2020. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba vagy, kérdező. Ha nekem bejön valaki, akkor nem fog eltántorítani az, hogy az illető esetleg zsidó vagy alacsony. (Most azért ezt a két példát hoztam fel, mert volt már nagyon alacsony pasim is és egy zsidó fiúba voltam halálosan szerelmes évekig).

Ha egy nő igazán vonzódik hozzád, ott nem lesz társadalmi nyomás. Ha téged elutasítottak valami kamu dumával a származásod vagy a magasságod miatt, akkor elárulom neked, nem vonzódtak hozzád eléggé. Lehet itt diszkriminációt kiáltani, de felesleges, mert nincs.

2020. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyünk egy példát. Van egy felső osztály beli nő legyen az orvos, ügyvéd, vállalkozó, a lényeg, hogy olyan körökben mozog, ahol gyakoriak az összejövetelek hasonszőrű emberekkel. Ezeken az összejöveteleken fontos a kommunikáció, a normák, az öltözködés stb. Na ennek a nőnek szimpatikus lesz Géza aki egy gyárban R1-es munkatárs. Ennek megfelelő tanulsággal, átlagos, vagy annál gyengébb kultúra ismerettel és teljesen más aktív szókinccsel, kommunikációs normákkal.

Ha a te gondolatmrneted követjük, akkor a nő akkor lesz jó ember, ha fittyet hányva minden logikára, megpróbálja a kapcsolatot Gézával. Holott előre láthatóan problémák lesznek mikor el kell menni egy estélyre, vagy vacsorára, vagy mikor a nő barátaival kell lenni, hiszen nagyon nem egy réteg. Könnyen lehet, hogy hosszú távon gond lesz az eltérő kulturális háttérrel, hogy előjönnek az eltérő érdeklődési körből fakadó problémák, a nő épp úgy nem fog otthonodban mozogni a férfi világában, mint a férfi a nőében, így vagy nem mennek együtt, vagy valaki mindig feszengni fog. Közben mindkettejük környezete fúrni fogja a kapcsolatot, amiben amúgy se nagyon vannak tartó pillérek. Majd a végén tönkre megy. Láttam már ilyen kapcsolatot.

Persze lehet mondani, hogy talán pont ők lesznek a kivételek akik mindenben klappolnak majd, de erre minimális az esély mert egy Marianna árok húzódik kettejük között. Vagy egyikük elkezd a másikhoz hasonulni, azért, hogy a kapcsolatot ne kelljen feladni, így viszont önmagát adja fel és vagy ő fog besokallni egy ponton túl, vagy a másik hagyja el, hiszen nem ehhez az emberhez ment hozzá, vagy nem ebbe szeretett bele.

Most akkor nem jobb olyat keresni, "diszkriminálva" a másikat, akivel előre láthatóan működni fog a dolog? Még úgy is lehet rengeteg buktató, így még szinte borítékolható az eredmény.

2020. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

#19 Ha a férfinak valóban ez lenne az egyedüli gondja, hogy alacsony/nagy orrú, akkor nem hiszem, hogy visszautasítanák pusztán emiatt.

Nevetséges, amikor valaki ráfogja a sikertelenségeit pusztán erre. Sok más oka is lehet, mindenek előtt amiről te is írtál, a komplexusok széles hálója és depresszió is bőven elég ok arra, hogy valaki ne akarjon veled lenni, minek ezt egy testi adottságra fogni?

2020. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Angyalom... Társkeresésben NINCS diszkrimináció. Olyan nagy szavakat használtok a nagy világfájdalmatokhoz, amiket nem értetek.
2020. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%
miért jönnének össze olyan férfival, aki nem képes minimum 300 letenni az asztalra, amikor utolsó kukás keres nettó 260 at PEsten, meg gyári melóst sem alkalmaznak 250 alatt
2020. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elutasítás diszkriminációnak számít, akkor én egy férfit kivéve mindet diszkrimináltam. :D Most akkor gonosz vagyok? :D
2020. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!